The Milk Wood

Unique Homestays
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

„Głęboko w Dolinie Nevern rośnie starożytny dąb bezszypułkowy; a w lesie jest polana; a na środku polany kryje się tajemnica. Cztery chaty tak ukryte, że tylko dzikie ptactwo i łasice znają ich współrzędne”. Brzmi jak bajka… Mikrocement i jasny dąb łączą się z mnóstwem skandynawskiego uroku w tej walijskiej rodzinnej posiadłości: pomyśl o szklanych ścianach, wannach z hydromasażem, oknach typu munchkin, kącikach sypialnych i wannach z bąbelkami na świeżym powietrzu z widokiem na rzekę. To wszystko w The Milk Wood.

Zaciszna posiadłość nad rzeką, składająca się z dwóch par domków, Hiraeth i Huckleberry, The Milk Wood czeka na Ciebie w spokojnej części Pembrokeshire, gdzie jedynymi sąsiadami są starożytne dęby i zwierzęta. Wieki temu to właśnie mleczarze i leśnicy nazywali te lasy swoim domem. Kiedy nowi Właściciele dowiedzieli się o zrujnowanych chatach, rozpoczęła się ich nowa przygoda o eterycznych proporcjach. Znajdują się w nich zasłonięte szafki, szafki w kolorze bordo i bazylii oraz ogromne welurowe sofy stworzone do pogawędek przy kakao. Korzenno-miodowy zapach pnącego jaśminu i wanny z hydromasażem ukryte wśród polnych kwiatów wabią swoich gości.

Minimalistyczny labirynt czterech domków, z których każdy nawiązuje do łagodnych walijskich terenów. Nazwany na cześć znakomitego walijskiego poety i pisarza Dylana Thomasa, którego seria monologów o tej samej nazwie ujawniła uroki i dziwactwa wiejskiej egzystencji, The Milk Wood to istny świat w światach. Usytuowany przy sieci żwirowych ścieżek wijących się przez leśną polanę, dziedziniec składający się z domków jest odpowiedzią Doliny Nevern na wspaniałe amerykańskie obozy letnie, które znamy ze srebrnego ekranu.

Lokalizacja: Nevern, Walia
Tekst: nowoczesna STODOŁA