The OG Box Hop grą brył

Kategorie: Domy modułowe
Partnerzy

O inspiracji

Co można napisać o The OG Box Hop? Na pewno to, że jest rozchwytywanym miejscem wypoczynkowym, bowiem kalendarz na 2022 rok jest już zapełniony. Czym tak kusi kontenerowa budowla?

Jeśli kojarzycie grę Tetris, The OG Box Hop przypomina kilka jej elementów. Położona na 7 hektarach w Hocking Hills konstrukcja stworzyła dom z trzech intermodalnych kontenerów. Dzięki pracy włożonej w reinterpretację brył powstał dom w duchu zrównoważonego rozwoju oraz nowoczesnego designu. Czyli tak jak lubimy!

Ucieczka do The OG Box Hop zapewni trzy sypialnie, dwie pełne łazienki i nieziemskie widoki. Choć surowość bryły z zewnątrz tak ją definiuje, w jej środku otuli Was komfortem i ciepłem. Stół dla ośmiu osób pozwoli celebrować wspólne posiłki. Przeszklenia w głównym kontenerze stają się drzwiami prowadzącymi na taras. A drzwi garażowe typu „all-glass” – tak garażowe! – w kontenerze na piętrze służą jako wyjście na taras. Zadziwiające i piękne! Z zewnątrz możesz cieszyć się widokiem, wybrać się na piesze wędrówki lub cieszyć się towarzystwem bliskich w jacuzzi pośród drzew. A jak zgłodniejesz czeka na Ciebie grill. Nowoczesna idylla.

Marzysz o wypoczynku rodem z The OG Box Hop? Zajrzyj tutaj i zarezerwuj swój odpoczynek!

Lokalizacja: Hocking Hills
Tekst: nowoczesna STODOŁA

GOSPODARZ:

The Box Hop