Rustykalny i luksusowy projekt STODOŁY w Somerset

Partnerzy

O inspiracji

Założyciel Life Space Cabins, Jamie Wilson, spotkał się z Karen i Simonem Walkerem na targach The Farm Innovation Business Show.
Postanowili, że zbudują oszałamiającą nowoczesną STODOŁĘ do wynajęcia na wakacje, położoną na ich rozległych polach uprawnych na skraju wzgórz Quantock.Para, wywodząca się z rodziny rolniczej, przekształciła już istniejącą na ich ziemi STODOŁĘ w nowoczesny dom wakacyjny. Chcieli wykorzystać swoje doświadczenie i stworzyć drugą nieruchomość na wynajem. Tym razem zbudowaliby go od podstaw, dokładnie tak, jak chcieli.  Właściciele chcieli mieć widok na oszałamiające tereny Somerset. The Walkers chcieli czegoś rustykalnego, romantycznego i zgodnego z wiejskim krajobrazem. Upiększonego z elementami architektonicznymi, które podniosą go do czegoś naprawdę wyjątkowego i niezapomnianego.

Nasz prosty projekt o konstrukcji szkieletowej jest hołdem dla tradycyjnych budynków gospodarczych. Domek pokryto czerwonym cedrem, który został ścięty na farmie Walkerów i obrobiony w miejscowym tartaku. Na szczycie i dachu zastosowano blachę falistą. Zadaszona weranda wsparta na dębowych belkach daje możliwość siedzenia na zewnątrz w każdą pogodę.

W sypialni wystające okno wykuszowe z siedziskiem wywołuje efekt „wow”, pozwalając gościom poczuć więź z polami uprawnymi za nimi. Na zewnątrz opalana drewnem bania z hydromasażem jest idealnym ustronnym miejscem, w którym można podziwiać gwiazdy w pogodny wieczór lub podziwiać rozległe widoki w ciągu dnia.

Szukasz domku na wynajem? Zajrzyj do zakładki Do wynajęcia

Lokalizacja: Somerset, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Do wynajęcia

The Shepherds Linhay