Villa Kuro

Airbnb
Partnerzy

O inspiracji

Zaprojektowana z myślą o ciszy i relaksie, Villa Kuro to ekologiczna, nowoczesna kryjówka łącząca naturalną prostotę ze współczesnymi luksusami. Jest przeznaczona do powolnego życia, zapewniając ucieczkę od hałasu i stresu związanego z miejskim życiem. Dom znajduje się na końcu bardzo małej i spokojnej dzielnicy mieszkaniowej w Joshua Tree. To idealne miejsce dla tych, którzy szukają ciszy, ale nie do końca odizolowanej lokalizacji od cywilizacji.

Ten dom w stylu rancza pierwotnie zbudowano w latach 60. XX wieku. Dom z dwoma łóżkami i dwiema łazienkami wygodnie ugości cztery osoby. Zainspirowany pustynnym otoczeniem i japońską filozofią wabi-sabi. Duże szklane drzwi przesuwne we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i sypialniach zapewniają połączenie z otoczeniem. Umeblowany mieszanką nowych i antycznych znalezisk zebranych latami, wystrój i neutralna paleta kolorów zapewniają idealną scenerię do relaksu.

Do dyspozycji gości jest wiele terenów na świeżym powietrzu, w tym zadaszony taras do jedzenia na świeżym powietrzu oraz prywatne podwórko z kaktusami. Nie brakuje więc miejsca do wypoczynku.

Lokalizacja: Joshua Tree, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Fotograf