Dobrze jest po prostu być… w Manichatkach

Manichatki

Partnerzy

O inspiracji

Są jeszcze dzikie miejsca w Polsce. Takie, w których bez presji, będziesz w stanie odpuścić i otworzyć się na naturę. Jednym z tych miejsc jest Beskid Niski. Tutejsze wzgórza swoją aurą potrafią zrzucić nawet najcięższy płaszcz obowiązków czy zmartwień, zapraszając do delektowania się lekkością. Bo jak tu nie czuć się lekkim, gdy delikatny wiatr wywiewa z głowy nadmiar myśli?

… w Manichatkach

Na jednym ze wzgórz Beskidu Niskiego, gdzie jednego dnia możesz zachwycić się zarówno wschodem, jak i zachodem słońca, stoją Manichatki. Trzy drewniane siostry, które choć stworzone przez jedną Gospodynię, urzekają odmiennymi charakterami.

Chatka Mani woła: Chodź, zagraj w szachy przy kominku, oddaj się ulubionej powieści na wiszącym fotelu i pozwól przypadkowi połączyć Cię z innymi Gośćmi, których życiowe ścieżki poprowadziły w to samo miejsce, w tym samym czasie.

Mani Sowa mówi za to: Tutaj jest tyle dobra, że spokojnie starczy dla wielu! Skrzyknij swoich bliskich i odetchnijcie wspólnie w Beskidzie Niskim. Spacer do lasu, podziwianie gwiazd na huśtawce, wpatrywanie się w ognisko… tutaj bycie razem nabiera subtelniejszego znaczenia.

Norka szepcze: Miłość wokół Was, miłość między Wami. Jeżeli chcesz jeszcze czulej zbliżyć się do ukochanej Ci osoby, chwyć jej dłoń i pobądźcie razem w naturze. Niech urok Beskidu Niskiego będzie tłem dla kwitnącego w Was uczucia.

Manichatki są stworzone w zgodzie z naturą, w zgodzie z właścicielką i w zgodzie z tym, czego potrzeba gościom. Tutaj się po prostu jest, nic nie trzeba, a tyle można…Niech wiekowe, łemkowskie drewno, dumnie wyprostowane drzewa i dostojne wzgórza będą świadkami tego, co się w Tobie zadzieje, gdy na chwilę zwolnisz.

Garść informacji

Manichatki znajdują się w Ropkach – wsi zatopionej wśród wzniesień, otoczonej jodłowo-bukowymi lasami, oderwanej od zgiełku.

Chatka Mani to duży dom podzielony na trzy apartamenty (3-osobowy i dwa 5-osobowe) z prywatnymi łazienkami. Wspólna przestrzeń to kuchnia, jadalnia i oranżeria idealna do delektowania się tu i teraz. Możesz wynająć apartament lub cały domek.

Mani Sowa to chatka, w której komfortowo urlop spędzi 6 osób. Na górze przestronna sypialnia z widokiem na lasy, na dole łazienka, kuchnia i salon z kominkiem.

Norka to enklawa stworzona dla dwojga. Schowana we wzgórzu, oddalona parę kroków od pozostałych sióstr, daje wyjątkową intymność.

Daj się zauroczyć Beskidowi jeszcze przed przyjazdem i odwiedź zakładkę Manichatek na łamach nowoczesnej STODOŁY, a także zajrzyj na media społecznościowe obiektu – Instagram oraz Facebook.

 

Manichatki

Partner

Manichatki

GOSPODARZ:

Manichatki