Wakacje pełne słońca w Trzech Owcach

Trzy Owce

Partnerzy

O inspiracji

Poznajcie Trzy Owce: Wełenkę, Śnieżynkę i Czarnuszkę. Z zewnątrz wyglądają identycznie, jak to białe owieczki, jednak różnią się za to charakterami. Domki inspirowane są klasycznymi brdami, lecz w zupełnie nowym wydaniu. Każdy ma przeszkloną trójkątną ścianę, antresolę z widokiem na zieleń i taras, na którym można zrelaksować się jak nigdzie indziej. Ustawione są tak, że nikt nie zagląda sobie do okien, na zadrzewionej działce, a tuż za domkami zaczynają się podhalańskie pola i lasy, gdzie większości turystom jest nie po drodze.

Nie masz jeszcze planów na wakajki? To może wpadniesz do nas? TRZY OWCE 🐑🐑🐑 czekają właśnie na Ciebie! To klimatyczne miejsce i wypoczynek na łonie natury oraz czas na pełną regenerację. Chcemy Cię ugościć swoimi widokami ☀️, kąpielą w balii, bujaniem na hamaku pośród zieleni drzew 🌲, górskim spacerem, wycieczką rowerową i ogniskiem z kiełbachą na patyku 🔥. W domku czeka na Ciebie kawa, herbata i wszystko czego potrzebujesz do odpoczynku. W zasadzie wsiadasz i jedziesz. Spędź z nami lato… LATO tuż tuż i nie poczeka.

Przyjeżdżaj i naładuj baterie! Tobie też się należy jakaś OWCA 🐑.

Brzmi jak plan idealny? Zerknij do zakładki Trzech Owiec na naszej stronie, a także śledź codzienność obiektu w ich mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie. Zarezerwuj wakacje marzeń i wypocznij w wyjątkowym miejscu.

Partner

Trzy Owce