Wakacyjna Rezydencja

SHLTR Architekci

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

W dzisiejszym pędzącym świecie staramy się wykorzystać każdą możliwą chwilę, aby poświęcić ją sobie i naszym bliskim. Długie zaplanowane urlopy ustępują miejsca krótkim, spontanicznym wypadom. Work hard, play hard – ciężko pracujemy, więc intensywnie odpoczywamy. Intensywnie w rozumieniu nie jako ciągłe imprezy do rana, lecz jako głęboki relaks. Rezydencja, jako duża strefa prywatna z wieloma udogodnieniami i delikatnym elementem luksusu, zatopiona w zieleni, jest naszą odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby wakacji. Wierzymy, że nasze nieszablonowe podejście do projektowania pozwoli przyszłym użytkownikom zamienić swoje marzenia w rzeczywistość!

Co znajdziesz w naszym projekcie? Powierzchnia użytkowa 265,9m2 zapewnia mnóstwo miejsca na relaks i rozrywkę. Zaprojektowaliśmy aż 5 sypialni, zapewniając prywatność i wygodę dla każdego członka rodziny.

Zapraszamy Cię do odkrycia więcej – skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

Więcej o SHLTR Architekci przeczytasz w zakładce na naszej stronie, a także śledząc codzienność pracowni w ich mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie.