Wiejski dom w którym postawiono na komfort

  O inspiracji

  Budownictwo wiejskie staje się coraz to modniejsze i pozostaje popularne zarówno wśród młodych, jak i starszych. W końcu życie na wsi to stylowy, nastrojowy trend mieszkaniowy, który można łatwo połączyć z innymi stylami życia. Ten bardziej tradycyjny styl architektoniczny znajdujemy już nie tylko na wsi, ale także w centrach miast, gdzie wiejskie życie nabiera współczesnego charakteru.

  Rodziny budujące dom na wsi szczególnie urzeka ciepły charakter, szczególna trwałość tego stylu budowlanego i autentyczność użytych materiałów. Stare materiały, w połączeniu z komfortem i energooszczędnymi technikami budowlanymi, zapewniają idealne miejsce do życia.

  Na przykład stal powraca do wiejskich wnętrz. Myślimy tutaj głównie o stalowych drzwiach wewnętrznych, które dodają wnętrzu dodatkowego charakteru. Widzimy również energooszczędne alternatywy dla stolarki zewnętrznej: eleganckie okna aluminiowe o wyglądzie stali. Bardziej przyjazne w utrzymaniu, a jednocześnie smukłe profile.

  Podłoga z kamienia naturalnego często ustępuje miejsca łatwiejszej w utrzymaniu posadzce z płytek ceramicznych o wyglądzie naturalnego kamienia.

  Wiejska, ale elegancka, bardziej wyrafinowana, nowocześniejsza wersja wiejskiego domu przemawia do wielu osób.

  Lokalizacja: Holandia
  Tekst: nowoczesna STODOŁA

  Partner