Wildflower Farms

Electric Bowery
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Projekt Wildflower Farms (Auberge Resorts) inspirowany jest długą tradycją szwajcarskiego i holenderskiego designu. Dostosowano go jednak do konkretnego miejsca i wymagań programowych. Budynki zaprojektowano tak, aby harmonijnie wkomponowały się w krajobraz otaczających gór.

Czerpiąc inspirację z rodzimego stanu Kalifornia paletę materiałów skomponowano tak, aby stworzyć bardziej bezpośrednie połączenie z naturą. Te naturalne materiały stanowią bogate tło dla starannie dobranej kolekcji wyposażenia wnętrz. Ogólny plan terenu i projekt konstrukcji dostosowano do kadrowania widoków na naturalne otoczenie.

Takie narracyjne podejście pozwala gościom w pełni zanurzyć się w naturze. Pozostawia uczucie zachwytu, gdy są całkowicie oderwani od swojego codziennego życia. Ogólna paleta projektu składa się z dużej ilości naturalnych materiałów. Kamienie, łupki, wyblakłe wykończenia z drewna, stal. Materiały płynnie komponują się z krajobrazem i zapewniają ciepło poprzez fakturę i brak jednolitości. Jednocześnie wpisują się w nowoczesne linie architektoniczne budynków.

Lokalizacja: Gardiner, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA