Winterfell

Unique Homestays
Partnerzy

O inspiracji

Winterfell to piękny stary kamienny domek myśliwski położony na blisko 2,5 ha urokliwego prywatnego terenu. Ten luksusowy wiejski dom położony na skraju błyszczącego południowego brzegu jeziora Windermere, zapewnia idealny wypoczynek.

Zajmujący ustronną lokalizację, kilka minut jazdy od jeziora Windermere, ten wspaniały, luksusowy dworek z własnym wyżywieniem znajduje się w najbardziej magicznej okolicy. Otoczone lasem i porośnięte bluszczem Winterfell od chwili przybycia wywołuje gęsią skórkę. Niezależnie od tego, czy przeżywasz na nowo historie z dzieciństwa i odkrywasz, skąd Beatrix Potter zaczerpnęła literackie inspiracje, czy też przeżywasz dziką przygodę obejmującą spacery po wąwozach, wspinaczkę skałkową lub żeglowanie, przeżyj chwile, które zachowają w pamięci na zawsze.

Wewnątrz tego luksusowego wiejskiego domu rustykalne francuskie akcenty wtapiają się w śnieżnobiałą paletę kolorów, przywołując atmosferę magii w stylu Narnii. Raj latem i oaza zimą. Latem możesz cieszyć się wypełnionymi światłem salonami (francuskie drzwi otwarte na oścież), a w chłodniejszych miesiącach zapraszamy do wiejskiej kuchni i biblioteki z kominkiem. Podziwiaj imponującą kolekcję czarno-białych fotografii właścicieli, wchodząc po schodach na pierwsze piętro, gdzie w sześciu dekadencko marzycielskich dwuosobowych sypialniach czekają na Ciebie wanny, ozdobne kominki i rokokowe łóżka przybrane w śnieżnobiałą pościel.

Jak wszystkie najlepsze domy z bajek, Winterfell otoczone jest pięknymi ogrodami. Dzieci będą zachwycone zabawą na trawniku i zrywaniem jabłek z drzew owocowych, w pełni odzwierciedlając wiejską idyllę życia w wiejskim domu. Letnie dni najlepiej spędzać z dobrą książką w dłoni, ze stopami zanurzonymi w chłodnym, strumyku, przy dźwiękach śpiewu ptaków. Biblioteka Winterfell posiada kolekcję książek opisujących najlepsze trasy spacerowe w okolicy, dla tych, którzy chcą zwiedzać. Wybierz jedną z dwóch jadalni na świeżym powietrzu, aby zjeść wieczorną ucztę na świeżym powietrzu, a następnie zakończ dzień przytulony do żaru paleniska pod kocem maleńkich migoczących gwiazd.

Lokalizacja: Windermere, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA