Wioska Radoska – relaks w zimowym klimacie

Partnerzy

O inspiracji

Podróże przynoszą właścicielom ogromną radość, pozwalają im znaleźć balans w życiu i spojrzeć na wszystko z dystansem. Dzięki tym doświadczeniom, zapragnęli stworzyć własne miejsce, do którego sami będą chcieli wracać. Tym miejscem pragną się z wami dzielić, zapraszając Was na chwile mazurskiego relaksu, do jednego z trzech kolorowych domków.

Każdy z nich ma swój klimat, a jeszcze większego uroku dodają im duże przeszklenia, które pozwalają podziwiać przyrodę z każdego zakątka domu, dając przy tym dużo naturalnego światła. STODOŁY są usytuowane w taki sposób, aby z salonu, sypialni na parterze czy antresoli, witał gości widok na piękny lasek sosnowy, rosnący w centrum ogrodu. Podczas wieczornego relaksu, można podziwiać zachód mazurskiego słońca czy też pięknie rozgwieżdżone niebo.

Wszystkie domy posiadają dwie sypialnie, kuchnię, łazienkę, salon oraz duży taras. Zaprojektowano je w taki sposób, aby goszcząc np. trzy pary, zapewnić prywatność i intymność każdej z nich. Każdy z domów posiada ogrodzony ogród oraz miejsca parkingowe.

STODOŁY są już gotowe na ferie, a Wy?

Zachęcamy do pobytu w WioskaRadoska oraz śledzenia ich codzienności na FB oraz IG.