Wnętrze nowoczesnej STODOŁY zaprojektowanej dla Friza

MOKAA architekci

Kategorie: Wnętrza Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Projekt zrealizowano dla youtubera Karola „Friza” Wiśniewskiego. Pracownia architektoniczna MOKAA architekci sprostała wyzwaniu i wypracowała aranżację „Youtube-friendly”.Działający prężnie na platformie Youtube Karol „Friz” Wiśniewski odniósł wielki sukces. Materiały publikowane na jego kanale od dłuższego czasu cieszą się popularnością i odnotowują gigantyczną ilość wyświetleń. Mimo młodego wieku Friz ma za sobą już sporo dużych przedsięwzięć. Dom i jego zaprojektowane przez MOKAA architekci wnętrza to wstęp do kolejnego z projektów młodego przedsiębiorcy.

Wnętrze stworzono z myślą o nowym projekcie youtubera – Genzie, w ramach którego wyłonieni zostali przyszli mieszkańcy domu, nagrywający vlogi z jego wnętrza. Z uwagi na liczną ilość nagrań wykonywanych w tych wnętrzach, wystrój musiał być jednocześnie uniwersalny i niebanalny. Postawiono na klasyczne dodatki i stonowaną kolorystykę.

Aranżacja jest elegancka, zachowana w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Nie brak tutaj wysublimowanych materiałów jak m.in. przydymione szkło, fornir dębowy oraz spieki ceramiczne. Powierzchnia całego domu to 240m2. Duża ilość przeszkleń oraz przeważająca na ścianach biel, niewątpliwie sprawiają, że dom wydaje się o wiele większy. Wykorzystanie jedynie produktów o doskonałej jakości i najlepszym designie podkreśla atrakcyjność i prestiż wnętrza.

Marzysz o podobnym wnętrzu? Skontaktuj się z MOKAA architekci. Śledź także ich profile na Facebook i Instagram.