Wyjątkowa działka z projektem nowoczesnej STODOŁY na sprzedaż

Partnerzy

O inspiracji

Na sprzedaż niezwykłe, wyjątkowe i klimatyczne miejsce z dala od codzienności i komercji na granicy województwa zachodniopomorskiego/pomorskiego. Miejsce z bardzo dobrą energią.

Przedmiotem sprzedaży jest działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz aktualnym pozwoleniem na budowę. Działka ma 5502m2 – dokończone wszystkie formalności, co trwa niekiedy wiele lat (w tym z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem indywidualnym nowoczesnego domu w stylu „STODOŁY” – 219,3m2). Działka w otoczeniu lasów i sąsiadująca z kilkudziesięciometrową linią brzegową jeziora Długie – działka znajduje się po cichej stronie jeziora.
Inwestując w tę nieruchomość, zyskujesz:
– ogromną, ogrodzoną działkę 5502m2 zlokalizowaną w cichej części jeziora (oddalona od ruchliwej drogi – druga strona jeziora),
– dostęp do jeziora,
– aktualne pozwolenie na budowę,
– media na działce,
– wszystkie formalności jak badania geologiczne, niezbędne zgody itd.

oraz:

a.) projekt indywidualny (budowlany oraz wykonawczy) renomowanej architekt – nowoczesna STODOŁA,
b.) projekt indywidualny (budowlany oraz wykonawczy) aranżacji wnętrz do projektu STODOŁY,
c.) projekty branżowe (budowlane i wykonawcze): sanitarny, elektryczny.

Działka jest gotowcem inwestycyjnym – jezioro, cisza, las, bliskość morza itd.

Jezioro zarybione i zlokalizowane jest w strefie ciszy, co gwarantuje niezwykłą ciszę i kameralność.

Działka zaopatrzona jest w media tj. woda oraz prąd. Działka poprzez swoje położenie i układ gwarantuje 100% dyskrecję, jednocześnie dając poczucie kontaktu z przyrodą i jeziorem. Ogromnym atutem miejsca jest aktualne pozwolenie na budowę „nowoczesnego domu – STODOŁY” w technologii pozwalającej na budowę w przeciągu 3 miesięcy, której projekt został zlecony na indywidualne zamówienie (każdy szczegół przemyślany np. podział domu na dwie strefy, nowoczesne eko rozwiązania czy dyskretny, całoroczny prysznic zewnętrzny, wanna z widokiem na drzewa itd.). W cenie nieruchomości również jest indywidualny projekt aranżacji wszystkich wnętrz inspirowany przyrodą i minimalizmem.

LOKALIZACJA:

Działka znajduje się 30 km od morza Bałtyckiego, otoczona jeziorami i lasami. Wieś Krąg posiada XV-wieczny zamek rycerski Podewilsów, obecnie zaadaptowany na obiekt hotelowy. Przed zamkiem znajduje się barokowy kościół z przełomu XVI i XVII wieku, do którego dobudowana jest kaplica grobowa ufundowana przez Henryka von Podewils, w którym pochowani zostali dawni właściciele zamku.

Poza zamkiem, w Krągu znajduje się kilka gospodarstw agroturystycznych i dostępna dla turystów stadnina koni oraz unikalne w skali kraju saunarium. We wsi znajduje się również sklep spożywczy oraz dwie restauracje. Atrakcyjność miejscowości podnosi płynąca kilometr od Krągu w miejscowości Buszyno rzeka Grabowa, na której znajduje się oznakowana 11 km trasa spływu kajakowego, z bazą do biwakowania na mecie. Najbliższą miejscowością nadmorską jest Darłowo (30 km) gdzie znajduje plaża, przystań rybacka oraz wiele kawiarenek i restauracji.

Działka została zakupiona z myślą o wypoczynkowym charakterze, jednak potencjał miejsca daje wiele możliwości, w tym całoroczne zamieszkanie.

Dla osób zainteresowanych walorami okolicy, polecam obejrzenie filmu na YouTube pn. „Gmina Polanów Góry Północy – film promocyjny”.

Informacje dodatkowe:

Oferta prywatna, bezpośrednia. Cena nie podlega negocjacji. Proszę o kontakt wyłącznie osoby zainteresowane transakcją. Nie wyrażam zgody na kontakt biur nieruchomości bez zainteresowanego klienta. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.

LINK do oferty: www.otodom.pl/pl/oferta/wyjatkowa-dzialka-jezioro-las-media-pozwolenie
Telefon: 501 530 212
Cena: 580 000 zł

 

Telefon

501 530 212