Zimowy czas w Pole w STODOLE

Pole w STODOLE

Partnerzy

O inspiracji

Zima nad morzem? Właśnie tak! Odetchnij blisko natury w domach otulonych lasem.

Zajrzyj do Pole w Stodole Ciekocino – kompleksu sześciu całorocznych domów, położonych w pobliżu najpiękniejszych dzikich plaż w Stilo i Słajszewie. Domki znajdują się z dala od głównej drogi, a strefa relaksu, drzewa i duży ogród zapewniają odpoczynek, spokój i prywatność.

Zaszyj się pośrodku lasu w przytulnym domu z kominkiem. Każdy z nich posiada 3 dwuosobowe sypialnie, komfortową łazienkę z wanną i prysznicem, a także w pełni wyposażony aneks kuchenny. Na piętrze znajdziesz siatkę, na której można leniuchować, leżeć z książką lub po prostu napawać się widokiem zza okna. Wybierz się na długi spacer albo na sanki, a później wygrzej się w gorącym jacuzzi i saunie lub spędź wieczór z ulubionym serialem, popijając kakao pod kocem.

Brzmi zachęcająco? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić prawdziwie zimowy czas w Pole w STODOLE. Ze sprawdzonych źródeł wiemy, że pozostało jeszcze kilka wolnych terminów na ferie.

Gorąco zachęcamy do śledzenia codzienności tych urokliwych domków w ich mediach społecznościowych na FB i IG. Więcej o nich dowiecie się również z zakładki na naszej stronie.