Życie w MikroKlimacie

MikroKlimat

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Słowo od Właścicieli…

Gdyby ktoś 5 lat temu powiedział nam, że rzucimy wszystko i ze stolicy Polski przeniesiemy się do małej wsi nad polskim morzem – pewnie bym nie uwierzyła, bo polskiego morza nie lubiłam i nawet nie jeździłam w jego rejony. Wszystko się zmieniło, kiedy przypadkiem przyjechaliśmy do Jarosławca i zobaczyliśmy działkę zarośniętą krzewami całą w błocie, ale… oczarowała nas bez reszty. Otulona lasem, przez który krótki spacer zaprowadził nas na piękną szeroką i bezludną plaże z białym piaskiem – to była wisienka na torcie! Pomyślałam wtedy „to jest polskie morze? WOW!”

I tak… od nienawiści do miłości, od planów bycia tu tylko na dwa miesiące po totalną przeprowadzkę i stworzenie obiektu całorocznego. Dziś zarażamy naszych gości miłością do Bałtyku (zwłaszcza tego po sezonie) bo naprawdę, wiem to z autopsji – cudze chwalimy – swego nie znamy!

Nieplanowany strzał w dziesiątkę

Nieplanowanie powstało 5 klimatycznych domów drewnianych w kształcie STODOŁY, w otulinie lasu, 600 m od pięknej plaży! Od niedawna możecie również u nas korzystać z wieczornych gorących kąpieli w balii z aromaterapią lub po prostu posiedzieć ze znajomymi przy ognisku i podziwiać konstelacje gwiazd. Odpoczniecie od zgiełku, pooddychacie świeżym powietrzem z ogromną ilością jodu i nacieszycie oczy przepięknym krajobrazem pustych plaż i morza jak również jedynej w Europie największej sztucznej plaży „Dubaj”.

Od domków MikroKlimat niemożna przejść obojętnie, dlatego zapraszamy Was do zakładki obiektu, gdzie znajdziecie wszelkie dane teleadresowe. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych MikroKlimatu – Instagrama oraz Facebooka.