nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA

Budmat

Skontaktuj się

Siedziba główna w Płocku:

Budmat Bogdan Więcek
ul. Otolińska 25
09-407 Płock, Polska

Centrum Dystrybucji Budmat Podhale
ul. Osiedle za Torem 1
34-471 Rogoźnik (k. Nowego Targu)

Centrum Dystrybucji Budmat Kujawy
Aleja Kazimierza Wielkiego 18
87-806 Włocławek

O partnerze

Budmat – nowoczesny gracz na międzynarodowym rynku materiałów budowlanych, jeden z największych producentów stalowych pokryć dachowych, systemów rynnowych oraz ogrodzeń w Europie. Firma wielokrotnie nagradzana w prestiżowych rankingach za osiągnięcia w biznesie oraz innowacje produktowe.

30 lat doświadczenia w przetwórstwie stali na potrzeby budownictwa, systematyczny rozwój oraz zaufanie klientów dały firmie czołową pozycję w branży stalowych pokryć dachowych. Grupa Budmat dysponuje nowoczesnym kapitałem technicznym do przetwórstwa stali. Pięć najnowocześniejszych w branży zakładów to 116 linii produkcyjnych, na których rocznie przetwarzanych jest 370.000 ton stali od renomowanych dostawców – światowych hut SSAB i ArcelorMittal.

Oferta Budmat to ponad 50 najwyższej jakości produktów:
  • blachodachówki modułowe (6 rodzajów – Como, Venecja, Murano, Rialto, Bella Sara i Ferrara),
  • blachy dachowe i elewacyjne (m.in. panele dachowe IRON Click i Prime Click),
  • systemy rynnowe (stalowy Flamingo i PVC Proaqua) i podsufitki,
  • systemy ogrodzeń (5 kolekcji)
  • niezbędne akcesoria (gąsiory wraz z zakończeniami, wiatrownice modułowe i uniwersalne),
  • obróbki i stalowe profile do szerokiego zastosowania w budownictwie, ostatnio również konstrukcje wsporcze do fotowoltaiki.

Przy tak bogatym asortymencie produktowym i szerokiej grupie klientów tylko efektywne zarządzanie procesami oraz sprawna logistyka, a przede wszystkim zaangażowani pracownicy firmy to gwarancja i nasza tajemnica sukcesu. Na terenie Polski sprzedaż realizujemy poprzez dwa własne centra dystrybucji w Nowym Targu i we Włocławku oraz stabilną sieć dealerską liczącą kilkaset firm. W Europie i na świecie nasze produkty sprzedajemy w prawie 30 krajach, zarówno poprzez spółki własne (USA, Litwa, Niemcy, Rumunia), jak też dystrybutorów lokalnych.

Jak widać działamy kompleksowo i odważnie sięgamy po najnowsze rozwiązania, by dostarczać klientom funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne produkty najwyższej jakości, spełniające ich oczekiwani i potrzeby.

Zapraszamy na media społecznościowe Grupy Budmat: TikTok, LinkedIn oraz YouTube.

A już teraz zajrzyjcie do świata Budmat i poznajcie jeden z ich produktów – Panel dachowy IRON Click Ultramat 9005:

iron click budmat