Cubepools

  O partnerze

  Jesteśmy europejskim pionierem w dziedzinie budowy basenów z kontenerów morskich. Swoje autorskie rozwiązania i technologie rozwijamy od roku 2018. Dzięki wysokiej jakości wykonania nasze baseny cieszą się uznaniem wśród klientów z niemal wszystkich krajów Europy! Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi europejskimi producentami osprzętu basenowego, z którymi od samego początku istnienia Cubepools wspólnie rozwijamy rozwiązania zastosowane w naszych basenach.

  Cubepools to w pełni funkcjonalny basen pozwalający cieszyć się szeregiem udogodnień przy minimalnym zaangażowaniu użytkownika. Baseny Cubepools produkowane są zgodnie z preferencjami i wymaganiami użytkownika. Ponadto cechuje je mobilność, a co za tym idzie szybki montaż i brak uciążliwych prac budowlanych. Niewątpliwą korzyścią jest fakt iż z basenu można korzystać zaraz po napełnieniu go wodą. Ponadto wykonujemy szereg innych konstrukcji i obiektów w oparciu o kontenery morskie i konstrukcje prefabrykowane. Każdy projekt to indywidualne podejście do wizji i wymagań stawianych nam przez inwestorów.

  Nasze rozwiązania tworzymy z zamiłowania do rzeczy praktycznych, trwałych i pięknych w swojej prostocie. Budujemy z myślą o komforcie i ergonomii użytkowania. Tym samym umożliwiamy przeżywanie nowych doświadczeń w sposób maksymalnie przyjemny. Bez kompromisu, który najczęściej wymusza na nas rezygnację z udogodnień do, których przywykliśmy na co dzień.

  W naszym portfolio znajdziecie również Państwo:

  • Domy modułowe
  • Domy kontenerowe
  • Sauny kontenerowe
  • Biura kontenerowe
  • Pokoje ogrodowe