SOLROOF

Inspiracje

O partnerze

SOLROOF – stalowy dach fotowoltaiczny 2w1 to kompletny system w pełni zintegrowany ze stalowym pokryciem dachowym. Autorskie rozwiązania pozwalają na wyjątkową estetykę dachu i zastosowanie różnych form i kształtów, które nie są możliwe do osiągnięcia w przypadku tradycyjnej instalacji fotowoltaicznej. Głównym dostawcą komponentów elektrycznych takich jak inwertery czy optymalizatory jest SolarEdge.

Jest to kompletny system fotowoltaiczny, który składa się z paneli aktywnych FIT VOLT, nieaktywnych FIT oraz stalowego systemu rynnowego. Dopełnieniem estetyki zintegrowanego systemu SOLROOF są dedykowane obróbki blacharskie, które podnoszą jakość wykończenia i komfort montażu. Ponadto są Twoje specjalne życzenie system SOLROOF możesz kupić wraz z montażem przeprowadzanym przez naszą autoryzowaną ekipę, oraz otrzymujesz jedną gwarancję na wszystkie elementy systemu. Stalowy dach 2w1 SOLROOF wykonany jest z niskoemisyjnej stali XCarb® od ArcelorMittal. Dzięki temu redukujemy ślad węglowy i minimalizujemy wpływ na środowisko naturalne.

Stalowy dach fotowoltaiczny SOLROOF to nowa jakość, która oferuje architektom nieograniczone możliwości projektowe, dekarzom łatwą i szybką instalację, a inwestorowi wyjątkowy efekt wizualny, wydajność i bezpieczeństwo użytkowania. A to wszystko uzyskujesz dzięki zastosowaniu jednego, kompletnego systemu, jednego montażu, jednej gwarancji i jednego serwisu.

Wypełnij kalkulator instalacji fotowoltaicznej: www.solroof.eu/kalkulator