Wood of Fire

Inspiracje

O partnerze

Wood of Fire to polski producent unikalnych desek z opalanego drewna. Technika zwęglania inspirowana jest znaną od wielu lat, tradycyjną japońską metodą Shou Sugi Ban. Deski opalane są w specjalnych piecach, dzięki którym uzyskują unikalną zwęgloną powierzchnię, widoczną w kolorze i fakturze drewna.

Co Nas wyróżnia:

Czterostronna impregnacja – deski w zależności od wybranego wariantu są opalane, szczotkowane, hartowane i zabezpieczone autorską metodą impregnacji z czterech stron, dzięki czemu drewno nie brudzi i jest bezwonne.
Profesjonalne doradztwo – indywidualne podejście do każdego projektu, dedykowany opiekun dla klienta.
Docięcie na wymiar – dopasowanie długości desek do indywidualnego projektu, docięcie deski z milimetrową dokładnością na wskazany wymiar.
Szybki czas realizacji zamówień – dzięki zmechanizowanej produkcji jesteśmy w stanie dostarczyć deski w możliwie jak najkrótszym terminie na terenie całej Europy i nie tylko!
Montaż – monterzy Wood of Fire to świetnie wyposażone ekipy specjalistów. Solidni instalatorzy z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu elewacji drewnianych, tarasów i ogrodzeń.

Wood of Fire oferuje wiele wariantów kolorystycznych, duży wybór profili oraz różne gatunki drewna tj. modrzew syberyjski, świerk skandynawski, dąb, thermo sosna, thermo jesion, cedr i wiele innych.

W ofercie:

  • opalane deski elewacyjne,
  • boazerie wewnętrzne,
  • opalane deski tarasowe,
  • ogrodzenia z opalanych desek.