Nowoczesna stodoła

MebelDesign to marka, która od lat budowana jest na bazie bardzo spójnych i trwałych zasad. Pozwoliło to jej ugruntować sobie znaczącą pozycje na rynku, czego wyrazem są nie tylko kolejne udane realizacje i szereg zadowolonych klientów, ale również liczne nagrody, w tym między innymi: tytuł Design dla Konesera, Firma Godna Polecenia, Godło Firma Godna Polecenia oraz Certyfikat Bezpieczny Konsument.
Nowoczesna pracownia, stolarnia MebelDesign, która specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz na najwyższym poziomie. Splot nowoczesnych materiałów, innowacyjność, najwyższa jakość, elastyczność wymiarowa, dbałość o każdy szczegół, profesjonalizm to nasza dewiza.

Realizujemy mieszkania, domy, hotele, obiekty użyteczności publicznej, sklepy, biura, restauracje, kawiarnie, kluby, gabinety lekarskie. W wykańczaniu kładziemy nacisk na perfekcję wykonania, detal, precyzyjne spasowanie i dobranie materiałów. Lata doświadczeń i wyzwań jakimi musieliśmy sprostać pozwoliło nam zbudować firmę z mocnymi korzeniami u podstaw tym samym dając możliwość nowego, świeżego spojrzenia na dotychczasowy proces budowania marki i firmy z dużym potencjałem wykonawczo-montażowym.

Mając na uwadze dobro klienta, naszą otwartość, ciepło, techniczne spojrzenie, designerskie wyczucie tworzymy rzeczy unikatowe z duszą.

 
więcej