Nowoczesna stodoła

Ta maleńka, drewniana chata to doskonałe miejsce na romantyczną ucieczkę we dwoje.
Domek jest częścią gospody znajdującej się na obrzeżach wioski Czerwienne w południowej części Polski. Z małego tarasu domku można podziwiać niczym niezakłócone widoki na okoliczne pola i leżące w pobliżu Tatry.

Domek jest bardzo maleńki. Na parterze znajduje się tylko maleńki salonik i łazienka, a sypialnię umieszczono piętro wyżej. W chacie nie ma właściwie prawdziwej kuchni, jest tylko mini lodówka i mikrofalówka, która stoi w rogu. Goście mają jednak dostęp do wspólnej kuchni w głównym budynku gospody. Gdyby ktoś zamarzył o mieszkaniu tu na dłużej, prawdopodobnie udałoby się zmieścić mały aneks kuchenny przy ścianie łazienki.

Przytulną atmosferę w tym wnętrzu gwarantuje mały piecyk opalany drewnem, ale w łazience zastosowano ogrzewanie podłogowe.  Poza podłogą w łazience i najbliższym otoczeniem piecyka, praktycznie cały domek – ściany, sufity i podłogi – zostały wykonane z pięknych, rustykalnych desek sosnowych.

Jedyne czego może tu brakować, to większa liczba okien. Nie tylko po to, by wpuścić do środka więcej światła, ale też po to, by umożliwić podziwianie pięknych widoków za oknem. Świetnym rozwiązaniem mogłyby być także większe, przeszklone drzwi.

Podziwiaj naszą galerię na Pinterest oraz poczytaj aktualności na Facebook

Źródło zdjęć: Small House BlissTekst: nowoczesna STODOŁAwięcej