Cabanas Tiny House

Duda Porto Arquitetura Duda Porto Arquitetura
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Ideą tego projektu było stworzenie prostej architektury, nawiązującej bryłą do typowego domu. Z drugiej strony projekt charakteryzuje się innowacyjnością, integracją z naturą i zrównoważonym rozwojem w połączeniu z technologią.

Cabanas Tiny House jest łatwy w montażu i można go przenieść w dowolne miejsce w kraju. Łatwo dopasowuje się do lokalnych warunków, wpasowuje się w każde otoczenie. Zawsze też harmonijnie aranżuje przestrzeń. To prototyp deweloperski pod zabudowę mieszkaniową, hotelową i pensjonatową. Jest to zrównoważone mieszkanie modułowe, które można łączyć i rozbudowywać zgodnie z życzeniami i potrzebami klienta. Celem architektów było wytworzenie produktu o unikalnym wzornictwie połączonym z praktycznością prefabrykacji. Dlatego produkcję starannie zaplanowano. Domek ma udowodnioną trwałość. Został zaprojektowany do obsługi wszystkich nowych technologii i zrównoważonej infrastruktury.

Ten produkt pozwala na nieskończoną liczbę kombinacji i rozwiązań. Dom może rosnąć zgodnie z potrzebami rodziny poprzez wstawianie nowych modułów, bez niszczenia konstrukcji. Projekt składa się z modułu głównego i dołączonej do niego łazienki. Razem daje to budynek o powierzchni 39,30 m². Na zewnątrz znajduje się domek na drzewie, domek dla zwierząt i ogród warzywny.

Tekst: nowoczesna STODOŁA

Fotograf

Duda Porto Arquitetura

Wypocznij w stodole