Grand Cabin

Hello Wood Ádám Horváth
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Jak mała drewniana chatka może pomieścić wiele osób? Grand Cabin to coś więcej niż odosobnienie, to miejsce idealne na spotkania towarzyskie, kolacje z przyjaciółmi, a nawet imprezy domowe. Kabina w kształcie litery A od Hello Wood została powiększona o kapsuły sypialne, aby stworzyć w jej centrum wygodną przestrzeń wspólną.

Nawet kształt i kolory Grand Cabin przywołują na myśl przytulne wieczory przy grach planszowych z przyjaciółmi. Kształt litery A nadaje mu nostalgiczny charakter, zwłaszcza dla mieszkańców Europy Środkowej, zaznajomionych z schroniskami górskimi, które zainspirowały projekt. Ale Grand Cabin rekompensuje niektóre wady klasycznego kształtu. Został zbudowany z prefabrykowanych, wykonanych na wymiar paneli drewnianych, a jego ogromne szklane okna oferują wspaniałe widoki na okolicę.

W ekologicznej kabinie komfortowo pomieści się osiem osób, ale w przypadku imprezy zmieści się w niej nawet dwadzieścia osób. Było to możliwe dzięki temu, że budowniczowie nie wydzielili ścianami przestrzeni centralnej. Co więcej, dwie sypialnie i łazienka znajdują się w „pudełkach”, do których dostęp można uzyskać od wewnątrz, ale które w rzeczywistości są połączone z zewnętrzną częścią kabiny. Dodatkowo istnieje możliwość dodania dodatkowej sypialni poprzez poddasze w przestrzeni centralnej.

Lokalizacja: Węgry
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole