Przyczepa podróżna Living Vehicle HD24

Living Vehicle
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

W świecie luksusu większe jest często lepsze, ale w przypadku najnowszego pojazdu kempingowego Living Vehicle, producenta wysokiej klasy przyczep turystycznych, idiom „dobre rzeczy są w małych opakowaniach” jest znacznie bardziej trafny. Mniejsza wersja modelu HD, który firma ogłosiła w zeszłym roku, HD24 jest przystosowana do funkcjonowania poza siecią. Zawiera jednak garderobę (różnica pomiędzy modelem HD), co stanowi udogodnienie dla podróżnika.

Możliwość wejścia tylko podkreśla główne zalety przyczepy, mówi Joanna Hofmann, dyrektor kreatywna w Living Vehicle. „HD24 jest mały, ale potężny. Jego najnowocześniejsze funkcje pozwalają poszukiwaczom przygód doświadczyć natury i zachować całkowitą niezależność od tradycyjnych mediów, bez utraty komfortu”. Funkcje te obejmują solidną instalację fotowoltaiczną i system magazynowania energii, technologię umożliwiającą naczepie pobieranie wody z powietrza oraz centrum multimedialne.

Firma Living Vehicle została założona w Santa Barbara w Kalifornii w 2017 roku przez architekta Matthew Hofmanna, jego żonę Joannę i ojca Waltera „Wally” Hofmanna. Matthew i Joanna spędzili ponad dekadę w drodze i poza siecią, mieszkając w mobilnych przestrzeniach, a wszystko to podczas prowadzenia Hofmann Architecture z ojcem Matthew. Trio spersonalizowało ponad 400 zabytkowych aluminiowych przyczep Airstream, zanim zdecydowało się założyć Living Vehicle, aby dodać wysokiej klasy opcję na rynek przyczep turystycznych.

Podobnie jak wszystkie przyczepy Living Vehicle, wnętrze HD24 ma wykończenie z aluminium malowanego proszkowo, który został wybrany ze względu na trwałość i łatwą do czyszczenia powierzchnię. Ta konkretna przyczepa zawiera półki, blaty i drzwi kieszonkowe z czarnego orzecha, ale takie elementy można dostosować do gustu kupującego.

Garderoba HD24, którą można zamienić w biuro lub dodatkową sypialnię, jest tym, co wyróżnia nową przyczepę na tle innych. „Wiele osób nie ma tego nawet w swoim mieszkaniu czy domu” – mówi Joanna. „Ale przestrzeń do przechowywania i funkcjonalność są najważniejsze, a szafa pozwala poszukiwaczom przygód przenosić znaczną ilość odzieży, sprzętu i zapasów bez uszczerbku dla przestrzeni wewnętrznej”.

Lokalizacja: Santa Barbara, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole