Salty Stay – The A-Frame

Salty Cabins
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Przy północnych rzekach Nowej Południowej Walii, 30 minut jazdy od Byron Bay, znajdziesz Salty Stay – The A-Frame, w pełni samowystarczalną, odosobnioną oazę. Rama A znajduje się na szczycie wzgórza i oferuje niezakłócony widok 360 stopni, który pozwala oglądać wschód słońca nad oceanem i zachód słońca za górami.

Wewnątrz A-Frame znajdziesz świadomie stworzoną marzycielską przestrzeń z dużym, wygodnym łóżkiem typu queen-size, wyposażonym w maślaną, miękką pościel z organicznego lnu. Zaprojektowana architektonicznie kabina zasilana energią słoneczną posiada ciepły prysznic z widokiem, toaletę kompostującą, aneks kuchenny i barek śniadaniowy. A-Frame to idealne miejsce na przyjazne dla środowiska miejsce wypoczynku, blisko Byron Bay, ale jednocześnie wystarczająco daleko, aby się zrelaksować, odłączyć i uciec od tłumów. Luksusowe doświadczenie na kempingu, które przynosi korzyść planecie.

Salty Cabins jest częścią społeczności 1% dla Planet. Jeśli dokonasz rezerwacji, obiekt przekaże 20 dolarów z Twojego pobytu na rzecz organizacji Sea Shepherd Australia i posadzi drzewo na Twoją cześć.

Lokalizacja: Byron Bay Hinterland
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Wypocznij w stodole