The Cabane

Refuge Out of the City
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

W Vallée d’Ossau, na wzgórzach Arudy, Refuge Out of the City daje możliwość spania w wyjątkowym The Cabane. Ten artystyczny, elegancki i ekologiczny mały dom otoczony jest wspaniałym parkiem o powierzchni ponad 20 hektarów i oferuje magiczny widok na góry.

The Cabane, wysokiej klasy Ecolodge o powierzchni 20 metrów kwadratowych może pomieścić maksymalnie 4 osoby. To wyjątkowe zakwaterowanie jest stworzone dla tych, którzy chcą przeżyć nonkonformistyczne doświadczenie na odludziu. W pełni wyposażona The Cabane pozwala skorzystać z wyjazdu turystycznego w duchu slow, daleko od miasta. Mieści dwie sypialnie, w tym jedna na pierwszym piętrze, salon z widokiem na góry, kuchnia ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami, ładna łazienka i kominek, w którym można ogrzać się w zimowe noce.

Aby podjąć działania na rzecz zrównoważonej turystyki, domek wyposażony jest w panele słoneczne, suche toalety. W budowie The Cabane wykorzystano lokalne materiały, takie jak francuskie lite drewno czy kamień naturalny, którego większa część pochodzi z Nowej Akwitanii.

Lokalizacja: Arudy, Francja
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole