The Dwell House

Dwell Norm Architects Mariko Reed Benjamin Rasmussen
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Od ponad 20 lat Dwell jest prekursorem projektowania, które poprawia życie ludzi, a przede wszystkim, inspiruje ich do działania. Wykorzystali swoją wiedzę, aby ułatwić zwiększenie przestrzeni w domu, projektując swoją własną Tiny Cabin. Dwell House to ADU z jedną sypialnią o powierzchni 50 metrów kwadratowych, który pasuje do większości podwórek. Jest budowany poza terenem budowy i transportowany w płynnym procesie opracowanym przez partnera Dwell – Abodu. Dwell House pozwala mieć dodatkowy pokój, którego potrzebujesz, bez szukania domu lub miesięcy budowy.

The Dwell House przyjeżdża na wskazane miejsce w pełni zmontowany, a wszystko, od budowy po dostawę, kosztuje 439 000 $. Co obejmuje ta cena? Kompletny dom mieszkalny ze wszystkimi wykończeniami, oświetleniem i urządzeniami. Standardowe prace na budowie, w tym fundamenty, wykopy i podłączenie instalacji. Oczywiście, dostawę z fabryki. Instalację domu (w tym podnoszenie dźwigiem do 30 metrów). Ekipa Dwell pomyślała również o dedykowanym kierowniku projektu, który będzie nadzorował wszystko i zadba o pozwolenia.

Firma Dwell wybrała materiały i wykończenia, które spełniają wysokie standardy jakości, trwałości i wzornictwa, od aluminiowego dachu po dębowe podłogi. Siding Real Cedar firmy Dwell House jest trwały, odporny na warunki pogodowe i pozyskiwany w sposób zrównoważony. W ofercie dwa rodzaje wykończenia: naturalne lub czarne.

Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole