The Fire Tower

Cassie Rose Journey More
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Domek na drzewie „The Fire Tower”zbudowano ponad 12 metrów nad ziemią w Jackson w stanie Georgia. The Fire Tower jest idealna dla pary, która szuka przerwy i bardzo potrzebnego relaksu.

Na pierwszym poziomie znajduje się duża wanna z hydromasażem z wbudowanym oświetleniem, aby stworzyć piękną atmosferę w nocy. Na lewo znajduje się miejsce na grilla. Na ścianie znajduje się 43-calowy telewizor. Idealne dla osób, które chcą oglądać ulubione programy w królewskim stylu. Obok wanny znajduje się bar, gdzie można stworzyć swój ulubiony napój, alkoholowy lub bez.

Na drugie piętro znajdują się duże przesuwne drzwi. Prowadzą one do otwartego i rustykalnego pokoju, w którym znajduje się rozkładane łóżko typu king-size, aneks kuchenny, kominek elektryczny, telewizor, wentylator oraz stół z dwoma krzesłami. Po lewej stronie łóżka umieszczono drzwi prowadzące na werandę. Mały korytarz przy łóżku prowadzi do łazienki. Tam, oprócz wanny z hydromasażem, zachwycają okna, z których roztacza się niesamowity widok na wierzchołki drzew i otaczającą przyrodę.

Lokalizacja: Jackson, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Wypocznij w stodole