The One Day Cabin

DEN Brandon Schulman
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Mike Romanowicz i Lizzie Kardon z DEN wprowadzili na rynek prefabrykowany zestaw kabin w kształcie litery A, który dwie osoby mogą złożyć w ciągu zaledwie kilku dni. Zainspirowani własnym doświadczeniem w budowaniu domków w Catskills starali się stworzyć łatwy i ekonomiczny sposób, aby każdy mógł stworzyć przytulny azyl swoich marzeń. Wymyślili koncepcję o nazwie „The One Day Cabin” — konstrukcję tak prostą, że dwie osoby mogły ją złożyć w ciągu zaledwie 24 godzin.

DIY The One Day Cabin

Prefabrykowana The One Day Cabin firmy Den jest wycinana jest z precyzją CNC, dzięki czemu elementy łatwo się łączą. Tarcica jest wstępnie nawiercona, a zestaw zawiera wszystkie śruby i wkręty do szybkiego montażu — nie trzeba biegać do sklepu z narzędziami. Jeśli chodzi o narzędzia i wyposażenie, zestaw zawiera zestaw z grzechotką, jedną lub dwie wiertarki, drabinę malarską, drabinę schodkową i zszywacz. Płaskie materiały są nawet pakowane w kolejności, w jakiej ich potrzebujesz, aby pomóc usprawnić proces budowy. Nie musisz być profesjonalnym budowniczym, aby złożyć zestaw do samodzielnego montażu Den, ale powinieneś mieć trochę pewności siebie i doświadczenia w praktycznych projektach typu „zrób to sam”.

Jeśli projekt wykracza poza twoją strefę komfortu, Den zaleca zatrudnienie generalnego wykonawcy, aby upewnić się, że wszystko pójdzie gładko. Jeśli kładziesz fundament i okablowanie kabiny, i tak możesz potrzebować wykonawcy od samego początku. The One Day Cabin jest kompatybilna przez cztery pory roku z izolowanymi termicznie ścianami i podłogami – a także można wzbogacić prefabrykat o dodatkowe pakiety propanu, izolacji i energii słonecznej.

A-frame Cabin

Kabina charakteryzuje się minimalistycznym, wyłożonym drewnem wnętrzem i na zewnątrz, metalowym dachem i szklanymi panelami, które kładą nacisk na wspaniałą przestrzeń na zewnątrz. Dzięki oknom sięgającym od podłogi do sufitu i obszernemu sufitowi o wysokości 3,35 metra, The One Day Cabin o powierzchni blisko 11 metrów kwadratowych jest lekka i przestronna. Może pomieścić dwie osoby z łóżkiem typu king-size, queen-size lub dwoma pojedynczymi łóżkami. Za 21 000 USD możesz wybrać jeden z trzech różnych stylów — leśny, alpejski lub morski — z których każdy czerpie inspirację z wspaniałej przyrody.

Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Wypocznij w stodole