The Studio

Unique Homestays
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

W bijącym sercu Upper Slaughter, jednej z wiosek w Anglii, The Studio wnosi twórczą energię do niczego niepodejrzewającej części Cotswolds.

Mógłby to być prawdziwy warsztat naprawczy, odrestaurowany, zachowany i wskrzeszony w każdym calu. W końcu zdecydowano się jednak na przebudowanie go w artystyczne studio inspirowane artystyczną Tribecą. Remont miał na celu ochronę dziedzictw. Użyto różowych płytek cementowych, wylano betonowe podłogi.

Centralnym punktem jest autentyczny stół Eero Saarinena oraz jedyna w swoim rodzaju szafa Fornasetti. Jednak w The Studio to dusza jest prawdziwą perłą. Ojciec właściciela, który przybył z Highlands, ręcznie rzeźbił każdą belkę i kratownicą.

The Studio to jeden z zaledwie pięćdziesięciu domów w najpiękniejszej wiosce Anglii. Blisko targowego miasteczka Stow-on-the-Wold – ze sklepami z antykami, galeriami sztuki i starymi zajazdami – a jednocześnie wystarczająco daleko od zgiełku, aby usłyszeć kowaliki. Prywatne, otoczone murem podwórko, otoczone wolno płynącą rzeką i wyposażone w piec do pizzy. The Studio to idealne miejsce na chwilę relaksu w wyjątkowym otoczeniu.

Lokalizacja: Gloucestershire, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole