Fabryka Tarasów

Fabryka Tarasów | Dystrybutor deski kompozytowej

  • Deska kompozytowa

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów deski kompozytowej w Polsce. W naszej ofercie znajdują się zarówno deski kompozytowe z zastosowaniem na taras, jak i na elewację oraz ogrodzenie. Dodatkowo od kilku lat produkujemy i dostarczamy do naszych klientów najwyższej jakości tarasowe płyty betonowe. Asortyment dostępny w naszej ofercie to produkty starannie wyselekcjonowane i przetestowane przez nas dzięki temu mamy pewność, że będą nie tylko zdobić domy naszych klientów ale również przetrwają lata bez konieczności żmudnych prac konserwacyjnych czy napraw.

Fabryka Tarasów – sprzedaż i doradztwo

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż materiałów. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta. Zakres usług jakie świadczymy to szeroko pojęte doradztwo w zakresie pomoc przy wyborze produktu, pomiar, wycena, montaż wraz z odpowiednim przygotowaniem podłoża lub konstrukcji pod taras oraz obsługa posprzedażowa.

Fabryka Tarasów swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych: deweloperów, architektów czy firm budowlanych.
Dostarczamy towar bez ograniczeń na terenie całej Polski i UE. Obsługujemy zamówienia detaliczne, hurtowe a także duże inwestycje i przetargi. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala nam na ciągłe doskonalenie i wzbogacanie naszej oferty na miarę Państwa oczekiwań. Działamy sprawnie i fachowo dzięki czemu liczba zadowolonych klientów i grono stałych odbiorców ciągle się poszerza.

Historia firmy Fabryka Tarasów sięga 2001 roku, czyli początków naszej działalności w branży stolarki okiennej. Już od 21 lat zdobywamy doświadczenie i podnosimy kwalifikacje z zakresu sprzedaży, montażu okien, drzwi, deski kompozytowej oraz tarasowych płyt betonowych. Dzięki ogromnej wiedzy oraz wysokiej jakości oferowanych produktów i usług zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów w kraju i za granicą.

Z początkiem 2014 roku przekształciliśmy się spółkę Ersal – właściciela marki Fabryka Tarasów wprowadzając nowe standardy znacząco przyspieszające nasz rozwój, dzięki czemu możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, kontynuując działalność dystrybucyjno-usługową na obszarze Polski i Unii Europejskiej. Oferujemy deski tarasowe kompozytowe i płyty tarasowe od Polskich producentów.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukują Państwo rzetelnego dystrybutora desek WPC oraz producenta tarasowych płyt betonowych zachęcamy do skontaktowania się z nami, odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Tarnowie oraz do zakupów w naszym sklepie internetowym.
Nasze bogate doświadczenie w handlu deską tarasową pozwala nam w sposób profesjonalny doradzić wybór najlepszego rozwiązania dla konkretnej realizacji. Dzięki temu, że nasz firma dokonuje montaży deski tarasowej na codzień znamy wszystkie tajniki związane z jej użytkowaniem i wykorzystaniem, chętnie dzielmy się tą wiedzą z naszymi Klientami.

Lata praktyki i duża liczba zrealizowanych inwestycji uczyniła z nas specjalistów w branży. Z chęcią i dumą dzielimy się z Państwem wybranymi realizacjami. Realizację dobrane są przekrojowo, aby pokazać szeroki zakres wykorzystania naszych produktów.

 

Obsługa klienta:

Joanna Fijołek

tel: +48 530-068-586
joannaf@fabrykatarasow.pl

–> Allegro

 

Wioletta Dobrowolska

tel: +48 570-108-490
wiolettad@fabrykatarasow.pl

–>  Allegro

 

Ewelina Głodzik

tel: +48 530-538-130
ewelinag@fabrykatarasow.pl

–> Allegro

 

Ewelina Sałahub

ewelinas@fabrykatarasow.pl

Czytaj więcej

Skontaktuj się

Zobacz więcej partnerów