FAAR architekci

małopolskie

FAAR architekci to pracownia architektoniczna z siedzibą w Krakowie oraz Wadowicach, oficjalnie założona w 2017 r. przez architekta Krzysztofa Faber, będąca efektem zebranych doświadczeń w renomowanych pracowniach w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii. Dziś pracownia skupia wokół siebie szerokie grono fachowców branżowych z różnych dziedzin co znacznie usprawnia proces projektowy i pozwala pracowni projektować praktycznie w każdej skali od projektów urbanistycznych, poprzez indywidualne projekty domów po wnętrza oraz projekty mebli.

Od początku swojej działalności studio nieustannie rozwija się i poszerza płaszczyznę twórczą o działania związane nie tylko ze standardowym projektowaniem ale również działalnością społeczną poprawiającą życie codzienne mieszkańców lokalnych społeczności.

Obecnie pracownia FAAR architekci to biuro zaangażowane w projekty z dziedziny szeroko pojętej architektury. Jak planowania przestrzennego, urbanistyki, realizacji inwestycji, projektowania wnętrz, wzornictwa, nowoczesnego designu, kultury i sztuki.

Działalność projektowa FAAR architekci opiera się na koncepcji dialogu pomiędzy ideą, a materią. Rolą architekta jest moderowanie tej dyskusji w nawiązaniu do istniejących sytuacji przestrzennych, społeczno -kulturowych i ekonomicznych.

Poruszamy się po multidyscyplinarnym obszarze działalności architektonicznej z poszanowaniem dla środowiska naturalnego oraz idei zrównoważonego rozwoju.

Współpraca z FAAR architekci to dobre połączenie wysokiej jakości usług, nowoczesnych technologii, znajomości procesów administracyjnych z zaangażowaniem, optymizmem oraz niczym nieograniczoną wyobraźnią.

Jesteśmy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Architektów Rzeczypospolitej Polskiej SARP, Polskim Stowarzyszeniu Budownictwa Ekologicznego PLGBC oraz Stowarzyszeniu Architektów Wnętrz SAW.

Czytaj więcej

Skontaktuj się

Więcej architektów