slab

_slab_ architekci

mazowieckie

_slab_ powstało jako połączenie sił dwóch doświadczonych projektantów, pasjonatów architektury: Marcina Śliwińskiego oraz Łukasza Ługowskiego. Każdy z nas specjalizuje się w innym aspekcie ogromnej dziedziny jaką jest architektura – Marcin w architekturze wnętrz, Łukasz w projektowaniu budynków. Dzięki naszej połączonej wiedzy, doświadczeniu i kreatywności jesteśmy w stanie tworzyć atrakcyjne, funkcjonalne i kompleksowe rozwiązania projektowe, które są powodem satysfakcji nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Ponad 10 lat aktywności zawodowej każdego z nas oraz dziesiątki zróżnicowanych projektów, opracowanych w ramach zleceń prywatnych oraz we współpracy z prestiżowymi wrocławskimi i warszawskimi pracowniami; publikacje branżowe oraz nagrody i wyróżnienia w konkursach architektonicznych stanowią solidny bagaż doświadczeń oraz zapewniają profesjonalną współpracę z Klientem na każdym etapie prac projektowych.

Architekci pracowni _slab_

Marcin Śliwiński

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Białostockiej.

Wykwalifikowany architekt pasjonujący się architekturą wnętrz – domów i mieszkań, pomieszczeń biurowych i lokali użyteczności publicznej. Projektant mebli dopasowanych do potrzeb klienta. Grafik projektujący fotorealistyczne wizualizacje wnętrz – liczne kursy i certyfikaty m.in. „Corona Certified User”, „M4G Visuall Masterclass”.

Łukasz Ługowski

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Doświadczony projektant specjalizujący się w architekturze mieszkaniowej – domach i rezydencjach oraz osiedlach mieszkaniowych i inwestycjach publicznych. Posiada uprawnienia projektowe w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń nr 66/DSOKK/2016 oraz wpis na listę Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego nr 2490/17/U/C.

Czytaj więcej

Skontaktuj się

Więcej architektów