Nowoczesna stodoła

Reno to polska marka, która od 2014 roku tworzy wewnętrzne drzwi przesuwne. To co wyróżnia markę Reno to szeroka oferta dostępnych modeli drzwi oraz mnogość rozwiązań kolorystycznych. Drzwi Reno to produkt najwyższej jakości wykonywany na zamówienie klienta. W ofercie można znaleźć gotowe i dostępne w sklepie online modele, jak i drzwi wykonywane pod indywidualny projekt – dopasowane do ograniczeń przestrzennych oraz wymogów funkcjonalnych wnętrza. Klienci mogą wybierać wśród bogatej oferty drzwi o charakterze rustykalnym, skandynawskim czy industrialnym, wykonanych z drewna, metalu czy szkła. Szeroki wachlarz możliwości w zakresie kolorystyki i wykończenia sprawia, że Reno jest w stanie sprostać najpiękniejszym wyobrażeniom Klientów o nietuzinkowym wnętrzu. Marka Reno dostarcza swoje produkty na terenie całej Unii Europejskiej, dzięki czemu jej produkty stają się ozdobą domów i mieszkań w całej Europie.
W swojej ofercie Reno posiada kolekcję drzwi drewnianych i metalowych. Do ich produkcji używa się drewna szczotkowanego, dzięki czemu zachowany jest naturalny rysunek i faktura deski. Kolekcja Industrial to z kolei drzwi przesuwne w stylu industrialnym, wykonane z metalu malowanego proszkowo na kolor czarny lub biały. Drzwi wypełnione są elementami szklanymi lub drewnianymi, tworzy to surowe formy, idealnie pasujące do wnętrz, w których królują industrialne elementy, a więc metal, szkło, ale też zimny beton.

Produkty Reno zaprojektowane są ze starannością i dbałością o każdy szczegół. Ważnym elementem dla marki było stworzenie produktu, przyjaznego dla środowiska i ludzi. Odpowiednio dobrany olej i farby sprawiają, że drewniane drzwi są piękne oraz bezpieczne i ekologiczne. Oleje użyte do malowania drewna są naturalne, chronią drewno przed wodą, ciepłem i dodatkowo są niezwykle ekonomiczne. 
więcej