Nowoczesna stodoła

Jesteśmy pasjonatami  zafascynowanymi drewnem i wszystkim co z nim związane. W budownictwie stawiamy na naturalność , jakość i normalizację produktów co zapewnia zdrowie i bezpieczeństwo oraz zadowolenie przyszłego inwestora oraz jego najbliższych. Budujesz dom w technologii szkieletu drewnianego, wykańczasz dom nowoczesną deską elewacyjną albo podłogą czy też marzy ci się drewniany taras, pergola, balkon, płot ? Naszym nadrzędnym celem jest udzielić  Państwu wiedzy oraz dostępu do najwyższej jakości drewna budowlanego jak drewno profilowane, drewno termicznie obrabiane oraz drewno konstrukcyjne zgodne z wymogami prawa budowlanego.
PROFIL NASZEJ FIRMY:

1)jesteśmy partnerem czołowych producentów drewna profilowanego oraz konstrukcyjnego, SECA Serafin Campestrini s.r.o , Stora Enso , Thermory.

2)oferujemy tylko i wyłącznie produkty certyfikowane, normalizowane, posiadające europejską legalizację zastosowania w budownictwie

3)magazynujemy znaczne ilości gotowych wyrobów w magazynach własnych oraz fabrycznych  co ułatwia naszym partnerom i klientom ekspresową realizację ich potrzeb

4)kompetentne, praktyczne i efektywne doradztwo oparte na wieloletnich praktykach
w Polsce oraz poza jej granicami.

5)produkty w naszej ofercie:

- drewno profilowane w świerku oraz modrzewiu syberyjskim jak boazeria, podbitka, deska elewacyjna, deska podłogowa, deska tarasowa, łaty strugane oraz deski czterostronnie obrabiane,
- drewno konstrukcyjne świerkowe lite C24 i KVH C24 oraz klejone DUO, TRIO, BSH,
-drewno termicznie obrabiane z termo sosny oraz termo jesionu jak deska tarasowa oraz deska elewacyjna.
-deski podłogowe systemowe naturalne Feel Wood dla nowoczesnego budownictwa w świerku, sośnie, modrzewiu syberyjskim, dębie, buku oraz jesionie.
 
JAKOŚĆ – DOSTĘPNOŚĆ – POWTARZALNOŚĆ – CENA:
Cztery najważniejsze cechy w branży drewna budowlanego bez których nie rozwinie się żadna firma.

JAKOŚĆ – bez niej każde przedsięwzięcie jest skazane na niepowodzenie .

DOSTĘPNOŚĆ – oszczędza czas , pomaga w planowaniu i utrzymaniu terminów.

POWTARZALNOŚĆ – jest cechą wyłącznie  najbardziej kompetentnych firm ,generuje oczywiste zyski dla wykonawców.

CENA – jest pochodną trzech powyższych cech a w końcowym efekcie generuje dodatkowe korzyści dla inwestora i wykonawcy. Każda reklamacja, konieczność wymiany złej jakości materiałów lub źle wykonanej pracy generuje straty w wysokości  do 300 % ceny wyjściowej  materiału.

Wielu inwestorów i wykonawców w pierwszej fazie planowania stara się wykorzystać najtańsze materiały budowlane bez względu na ich rodzaj .Ten kierunek myślenia jest najczęstszym powodem utraty zaufania Inwestora do wykonawcy lub dostawcy ponieważ materiały z najniższej półki są w eksploatacji  o wiele droższe od tych które w pierwszej fazie wyglądają na droższe . Wielu „domorodnych fachowców” poleca inwestorowi najtańsze a co za tym idzie najgorsze materiały aby tylko otrzymać zlecenie ponieważ brak im kompetencji i argumentów które są po prostu wynikiem braku przygotowania i wiedzy . Myślenie że najtaniej jest najlepiej jest odwrotnie proporcjonalne do tego co ma służyć jak najdłużej i spełniać wymogi kupującego czy użytkującego .

Każdy wykonawca współpracując z dostawcą wysokiej jakości materiałów dostępnych w odpowiednich ilościach i powtarzalnej jakości zgodnych z wymogami prawa budowlanego ma wyprzedza o krok konkurencję w postaci kilku najważniejszych czynników w działalności każdej firmy. Zalety przedstawione powyżej szybko generują większe zyski poprzez szybszy , łatwiejszy montaż, mniej odpadów, wygląd a w końcowym efekcie poprzez lepsze przyjęcie przez inwestora który z pewnością poleci znajomym takiego wykonawcę co z kolei generuje mniejsze koszty związane z reklamą oraz pomaga w zdobyciu przewagi nad konkurencją .
 
Zapraszamy do korzystania z tych możliwości
Stamadrew team
więcej