Nowoczesna stodoła

Nasze biuro założone zostało z miłości do piękna.
Architektura jest dla nas dobrem – codziennością i najbliższym otoczeniem – powinna służyć nam praktycznością i równocześnie zadziwiać pięknem i prostotą.
Właśnie takich rozwiązań poszukujemy projektując dla naszych klientów.
Jesteśmy bardzo wrażliwi na ich wymagania i potrzeby estetyczne. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, również projekty które tworzymy „skrojone są na miarę”.
Za pomocą wnętrza, budynku pomagamy wyrazić sposób bycia, charakter, życiową filozofię, temperament. Tworzymy architekturę na bardzo wysokim poziomie z ogromną dbałością o szczegóły, przyrodę, najbliższe otoczenie.
W projektowaniu używamy zazwyczaj naturalnych materiałów takich jak drewno, kamień, metal, szkło. Jesteśmy autorami i współautorami wielu wyróżnionych i nagrodzonych projektów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Doświadczenie zdobywaliśmy w Londynie oraz Hong Kongu. Popieramy ideę zrównoważonego rozwoju i aktywnie wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie w tworzeniu architektury energooszczędnej i przyjaznej środowisku. Pracujemy w technologii BIM. Ostatnie kilka lat nabieraliśmy doświadczenia w sektorze publicznym projektując takie obiekty jak: siedziba Archiwum Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim, Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, kaplica ekumeniczna w Lubinie, zagospodarowanie przestrzeni wokół biurowców High Five w Krakowie – oraz wiele innych.
 
Biuro Vostok Design działa w Krakowie od 2010 roku. Prowadzone jest przez Monikę i Wojciecha Gawinowskich.

architekci

dane kontaktowe

Biuro Kraków:
ul. Syrokomli 7/2
 
Województwo: małopolskie
Email: info@vostok.design
Telefon: 500 254 099

architekci

Dane kontaktowe

Biuro Kraków:
ul. Syrokomli 7/2
 
Województwo: małopolskie
Email: info@vostok.design
Telefon: 500 254 099