nowoczesna STODOŁA

iSymbiOZE | Całoroczne domy modułowe niezależne energetycznie

O wykonawcy

Czas spełnić Twoje marzenia! TO TA CHWILA, na którą czekałeś przez całe życie!

Budowa domu tradycyjnego to ogromna inwestycja – czasu, nerwów, pieniędzy. A co gdybyś mógł oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu, wydać zaledwie 1/3 kwoty, którą planowałeś przeznaczyć na dom i do tego mieć 100% kontroli nad przebiegiem prac bez nieustannego pilnowania fachowców? Pomyślisz sobie: tak się nie da. Oczywiście, że jest to możliwe! Zamiast marnować energię na załatwianie coraz to nowych formalności – zadzwoń do firmy iSymbiOZE i pozwól przejąć inicjatywę profesjonalistom! iSymbiOZE posiada w swojej ofercie wiele gotowych modeli domów modułowych, które mogą stanąć w dowolnie wyznaczonych przez Ciebie miejscu zaledwie po 45 dniach od momentu podpisania umowy!

Proces montażu domu modułowego przebiega następująco: po zgłoszeniu się do iSymbiOZE i ustaleniu warunków umowy możesz skupić się na planowaniu przeprowadzki, ponieważ od tego momentu dedykowany Home Concierge (Specjalista ds. obsługi klienta w iSymbiOZE) czuwa nad terminowym przebiegiem prac i wcieleniem w życie wizji, którą wspólnie uzgodniliście. Jest to również pierwsza osoba do kontaktu z Tobą, która na każdym etapie realizacji udzieli Ci informacji, co aktualnie dzieje się na budowie. Nie musisz przyjeżdżać i doglądać wszystkiego – Home Concierge dopilnuje, aby każdy szczegół wystroju wnętrz zgadzał się z Twoim wyobrażeniem.

Montaż

Montaż domu modułowego zajmuje niecałe dwa miesiące! Dlaczego ten proces przebiega tak szybko? W odróżnieniu od domu tradycyjnego szkielet domu modułowego jest już gotowy. Składamy go z dostępnych na rynku elementów wysokiej jakości. Dzięki czemu umieszczenie go na danym terenie to kwestia zaledwie kilku dni. iSymbiOZE stale współpracuje ze znanymi projektantami wnętrz, co zwalnia Cię z obowiązku dogrywania terminów z ogromnym wyprzedzeniem. Nie tracimy również czasu na niepotrzebne formalności – dom modułowy do 70m2 nie wymaga specjalnego pozwolenia na budowę! iSymbiOZE jako jedyny wykonawca projektu zajmuje się wszystkim od A do Z – dba o podłączenie ciepłej i zimnej wody, prądu oraz wszelkich innych instalacji niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Już od pierwszego dnia po przeprowadzce Twój nowy dom może być niezależny energetycznie. Montaż pompy ciepła oraz paneli fotowoltaicznych jest również po naszej stronie. Czy znasz prostsze, wygodniejsze i szybsze rozwiązania?

Zajrzyj do katalogu domów iSymbiOZE – przeglądając go miej świadomość, że każdy z tych projektów może stać się nowym lokum dla Ciebie i Twojej rodziny! Od podjęcia decyzji do pełnej realizacji planu dzieli Cię zaledwie 45 dni. Gwarantujemy, że w porównaniu z budową domu tradycyjnego, zaoszczędzisz nawet 2/3 wydatków! To obecnie najatrakcyjniejsza oferta na rynku budowlanym.

Poznaj nasze realizacje

Model Sagitta to jedna z najchętniej wybieranych opcji przez naszych polskich klientów. Powierzchnia użytkowa wynosi aż 68,49m2, natomiast powierzchnia zabudowy to 48,45m2. Wewnątrz znajdziesz ściany działowe systemowe gipsowo-kartonowe, pokryte tapetą z włókna szklanego. Przygotowane są one pod malowanie lub tapetowanie, a także podłogę czekającą jedynie na wykładzinę. Zadbamy również o drzwi antywłamaniowe, okna PCV, inteligentne zarządzanie BMS oraz instalację teletechniczną odpowiednią do obsługi Wi-Fi.

Model Auriga to całoroczny dom modułowy najczęściej wybierany przez rodziny posiadające dwoje bądź więcej dzieci. Dzięki powierzchni użytkowej wynoszącej aż 92,35m2 każdy z domowników może mieć pewność, że znajdzie własny kąt do pracy, zabawy czy relaksu. Auriga jest niezwykle stylowa i funkcjonalna. Posiada dwa piętra, na których mieszczą się pokój dzienny z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki oraz pomieszczenie techniczne.

Nieco inny rozkład pomieszczeń oferuje model Orion. Choć jego powierzchnia użytkowa nie różni się znacząco od Aurigi (93,97m2) to wewnątrz dwupiętrowej konstrukcji znajdziemy oddzielną garderobę, spiżarnię, pomieszczenie techniczne, pokój dzienny z aneksem kuchennym, korytarz oraz – co najważniejsze – aż trzy łazienki i trzy sypialnie. Jest to faworyt rodzin wielopokoleniowych!

Zmiana życia zaczyna się od jednej decyzji. Chcemy pomóc Ci zrealizować Twoje marzenia! Dajemy Ci możliwość szybkiej realizacji budowy domu modułowego, którego gwarancja obejmuje aż 100 lat. Zaufaj sprawdzonym i doświadczonym specjalistom na rynku OZE. iSymbiOZE – z nami możesz osiągnąć sukces!