ZAGórami

ZAGórami

Kup
od 500 PLN za dobę
Szczegóły ceny More
Szczegóły ceny
  • przestronny salon z jadalnią
  • kuchnia w pełni wyposażona
  • łazienka z prysznicem
  • dwie sypialnie (każda wyposażona w podwójne łóżko, łóżko pojedyncze i rozkładaną dostawkę)
  • przedpokój z obszerną komodą na swobodne rozpakowanie bagaży.

To miejsce stworzone z miłości do architektury i natury. Tutaj Tatry Bielskie, Zachodnie i Wysokie tworzą zapierającą dech w piersiach panoramę. Ogromne okna naszego domu dają poczucie nieustannej bliskości gór.

 

ZAGórami to miejsce dla miłośników wschodów słońca, którzy prosto z łóżka mogą obserwować pierwsze promienie rozświetlające szczyty gór i wielbicieli zachodów, którzy z kieliszkiem wina w ręku będą grzać się przy kominku kontemplując światło chowające się za pagórkami.

To miejsce dla wszystkich, którzy w minimalizmie i bliskości natury odnajdują piękno i wewnętrzną harmonię. ZAGórami oferuje przestronny salon z jadalnią oraz w pełni wyposażoną kuchnię.
W domku znajdują się dwie łazienki z prysznicem oraz dwie sypialnie (każda wyposażona w podwójne łóżko, łóżko pojedyncze i rozkładaną dostawkę).
Nie musisz martwić się o miejsce na Twoje bagaże. W przedpokoju znajduje się duża komoda.

Nasz dom przeznaczony jest dla 6 osób dorosłych lub 8 osób, gdy w skład wchodzi minimum dwójka dzieci.

Budynek jest nowocześnie urządzony i bardzo dobrze wyposażony. Dom posiada w pełni wyposażoną kuchnię do przygotowania posiłków we własnym zakresie. Do dyspozycji jest czteropalnikowa płyta indukcyjna i kuchenka mikrofalowa z funkcją termoobiegu. Mamy także lodówkę z zamrażarką, zmywarkę, czajnik elektryczny oraz komplet naczyń i garnków. Salon jest przestronny z dużą i wygodną sofą, telewizorem oraz sprzętem muzycznym typu soundbar.

Dom jest ogrzewany ekologicznym, automatycznie rozpalającym się kominkiem na pellet. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z internetu oraz prywatnego parkingu na dwa samochody.

Poznaj Polskę i jej piękno!

Gospodarz

ZAGórami

Czytaj więcej

Wynajmij

  • FB Instagram

Zobacz na mapie

Opublikowano 2021.01.4

Więcej stodół do wynajęcia