Nowoczesna stodoła

vidok na Narew to komercyjny projekt, wyjątkowy jak na nasze lokalne warunki. Nie jest jedynie efektowną wizualizacją, która nie ujrzy światła dziennego. Wręcz przeciwnie, jest wykończoną i wystawioną na sprzedaż inwestycją nad samą Narwią.
Projekt inspirowany jest niepowtarzalnym pomysłem na inwestycję rekreacyjną. Inwestor postanowił zbudować na każdej z działek nie jeden dom letniskowy, a dwa całoroczne domy rekreacyjne. Dom gospodarzy i domek gościnny połączone są 60-cio metrowym tarasem z widokiem na rzekę, który zapewni przyszłym właścicielom oraz ich gościom pełną integrację przy zachowaniu komfortu i prywatności wspólnego wypoczynku.  
Motywem przewodnim tej inwestycji jest jednak rzeka Narew. Domy i taras posadowione są na trzymetrowej skarpie nad wodą, w odległości jedynie kilku metrów od linii brzegowej, gwarantując zjawiskowy widok na dolinę rzeki. Nie ma tu jednak mowy o zagrożeniu powodziowym, ponieważ działki są niezalewowe.
Dzięki dużym oknom i tarasom domy są w pełni otwarte na rzekę. Przebywając w dowolnym pomieszczeniu, dowolnym budynku, mamy wrażenie ciągłego obcowania z naturą i Narwią. Tym samym, zaciera się granica między tym co w środku, a tym co na zewnątrz. Rzekę widać tu z każdego zakątka działki i z każdego z domów.
Świat kolorów jest minimalistyczny i ciepły, skandynawski w swojej prostocie – na zewnątrz elewacja scala się z naturalnym otoczeniem domu, w środku biel łączy się z jesionową podłogą i czarnymi, starannie dobranymi akcesoriami oraz nowoczesnym kominkiem.
Inwestor zadbał również o bezpieczeństwo, grodząc działkę i zapewniając dwa niezależne systemy alarmowe w każdym z domów. Dużą uwagę poświęcono też jakości wykończenia pod klucz. Wyposażona w AGD kuchnia, ogrzewanie podłogowe czy kominek to tylko kilka pozycji, które otrzyma w cenie przyszły właściciel.
Gdybyśmy mieli w jednym haśle podsumować rezultat pracy inwestora to powiedzielibyśmy, że to działka w wersji 2.0. Dlaczego tak uważamy? Sprawdźcie na www.vidoknanarew.pl

Cena za nieruchomość opisaną w powyższym standardzie wynosi 459 tys PLN brutto.
Widok w cenie!
więcej

komentarze

zobacz ten wpis na FB