Nowoczesna stodoła

od 500 PLN za dobę
Zobacz co zawiera cena
Cena zawiera:
  • przestronny salon z jadalnią
  • kuchnia w pełni wyposażona
  • łazienka z prysznicem
  • dwie sypialnie (każda wyposażona w podwójne łóżko, łóżko pojedyńcze i rozkładaną dostawkę)
  • łazienka z prysznicem
  • przedpokój z obszerną komodą na swobodne rozpakowanie bagaży.
W razie zainteresowania zadzwoń lub napisz pod dom@zagorami.com
Zobacz stodołę na mapie

To miejsce stworzone z miłości do architektury i natury. Tutaj Tatry Bielskie, Zachodnie i Wysokie tworzą zapierającą dech w piersiach panoramę. Ogromne okna naszego domu dają poczucie nieustannej bliskości gór.
 
To miejsce dla miłośników wschodów słońca, którzy prosto z łóżka mogą obserwować pierwsze promienie rozświetlające szczyty gór i wielbicieli zachodów, którzy z kieliszkiem wina w ręku będą grzać się przy kominku kontemplując światło chowające się za pagórkami.
 
To miejsce dla wszystkich, którzy w minimalizmie i bliskości natury odnajdują piękno i wewnętrzną harmonię.przestronny salon z jadalnią
kuchnia w pełni wyposażona
łazienka z prysznicem
dwie sypialnie (każda wyposażona w podwójne łóżko, łóżko pojedyńcze i rozkładaną dostawkę)
łazienka z prysznicem
przedpokój z obszerną komodą na swobodne rozpakowanie bagaży.
 
Nasz dom przeznaczony jest dla 6 osób dorosłych lub 8 osób, gdy w skład wchodzi minimum dwójka dzieci.
Budynek jest nowocześnie urządzony i bardzo dobrze wyposażony. Dom posiada w pełni wyposażoną kuchnię do przygotowania posiłków we własnym zakresie. Do dyspozycji jest czteropalnikowa płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa z funkcją termoobiegu, lodówka z zamrażarką, zmywarka, czajnik elektryczny oraz komplet naczyń i garnków. Salon jest przestronny z dużą, wygodną sofą, telewizorem i sprzętem muzycznym typu soundbar.
 
Dom jest ogrzewany ekologicznym, automatycznie rozpalającym się kominkiem na pellet. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z internetu oraz prywatnego parkingu na dwa samochody.
więcej