La Villa – dom z antresolą

Inspiracje

O partnerze

IMS House jest producentem obiektów modułowych i prefabrykowanych. Moduły wyprodukowane w hali fabrycznej przewożone są do miejsca docelowego, gdzie odbywa się ich montaż. Domy prefabrykowane to gotowe elementy, które transportowane są na miejsce inwestycji, gdzie odbywa się szybka i czysta budowa na miejscu. Dzięki modułowym rozwiązaniom i sprefabrykowanej formie, czas budowy tego typu obiektów może zostać skrócony nawet o 80%.

La Villa to nowoczesna STODOŁA do 35m2 powierzchni zabudowy na zgłoszenie z antresolą. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób stawiających na przestrzeń i komfort. W domku oprócz parteru z przestronnym salonem, aneksem kuchennym, w pełni funkcjonalną łazienką, znajdziemy także piękną sypialnię na antresoli. Ogromne przeszklenia przez oba piętra sprawiają, że dom jest świetnie doświetlony i pozwala cieszyć się widokami otaczającej natury. W tym modelu istnieje możliwość zabudowy pełnego piętra, co pozwala na wykorzystanie maksymalnego metrażu. Domek La Villa dostarczamy w 2 modułach transportem ponadgabarytowym z pilotażem lub budujemy w sprefabrykowanej formie na miejscu inwestycji.

Stawiamy na najwyższą jakość surowców, precyzję wykonania i trwałość naszych obiektów. Wykorzystanie własnych pracowników umożliwia nam ograniczenie udziału podwykonawców, a co za tym idzie większą kontrolę nad procesem produkcji.  Wykwalifikowana kadra pracownicza dba o to, aby każdy etap produkcji odbywał się sprawnie i według wytyczonych norm – od projektu, przez budowę, aż po wykończenie, transport i montaż. Każdy produkowany przez nas obiekt jest dopracowany w 100%. Przechodzi kontrolę jakości zarówno przed opuszczeniem hali produkcyjnej, jak i po montażu w miejscu docelowym. W pełni wyposażone obiekty są wysokiej jakości produktem stałego lub czasowego zamieszkania. Cechują się znakomitymi parametrami cieplnymi oraz niskim zapotrzebowaniem na energię. Plasuje to je (w zależności od grubości rdzenia izolującego) w kategoriach obiektów energooszczędnych lub pasywnych.

Co możesz znaleźć w IMS HOUSE?
 • Kilkanaście gotowych modeli domów bez pozwolenia na budowę do 70m2 – dopracowanych do perfekcji przez naszych architektów na podstawie setek projektów wykonanych z Inwestorami.
 • Mnóstwo zdjęć z realizacji – od najmniejszych domków, przez biura modułowe, garaże, restauracje i kawiarnie, aż po duże domy jednorodzinne!
 • Indywidualne projekty stworzone dla Inwestorów prywatnych i biznesowych.
 • Możliwość przygotowania indywidualnego projektu koncepcyjnego według Twojego pomysłu, zgodnego z MPZP lub WZ dla danej działki.
 • Seria gotowych Domów DIY do samodzielnego montażu!

Szczegóły oferty

Cena zakupu: cena bazowa SSZ (Stan Surowy Zamknięty) – 156 900 zł brutto (8% VAT)

DANE POWIERZCHNIOWE:

 • Wymiary budynku: 3,99 x 8,77 [m]
 • Wysokość budynku: 6,00 [m]
 • Powierzchnia zabudowy: 34,99 m2
 • Powierzchnia podłogi: 46,55 m2
 • Pokój dzienny z aneksem kuchennym: 24,55 m2
 • Sypialnia na antresoli: 17,50 m2
 • Łazienka: 4,46 m2

SPECYFIKACJA MATERIAŁOWA

 • Konstrukcja: drewno C24, które gwarantuje doskonałą trwałość.
 • Ściany: wykonane są w technologii izolacyjnych paneli strukturalnych. Rolę dwóch zewnętrznych warstw pełnią płyty wyróżniające się odpowiednim poziomem sztywności i odporności (najczęściej OSB3 lub MFP), natomiast rdzeniem izolującym najczęściej jest styropian grafitowy lub pianka PIR. Połączone ze sobą materiały tworzą odporną, bardzo  mocną ścianę budowanego obiektu.
 • Okna: w podstawowym wariancie wykonujemy stolarkę okienną i drzwiową szybową w profilach PCV. W ramach indywidualnego zamówienia istnieje możliwość wykonania stolarki trzyszybowej, aluminiowej lub drewnianej.
 • Elewacja: w podstawowym wariancie wykonujemy elewację z drewna świerkowego zabezpieczonego lazurą w wybranym przez inwestora odcieniu lub w połączeniu z moletowaną blachą na rąbek w dostępnym odcieniu RAL. W ramach indywidualnego zamówienia istnieje możliwość wykonania elewacji z drewna premium – modrzew syberyjski, drewno thermorowane, opalane, lub elewacja kompozytowa.
 • Dach: drewniana konstrukcja oraz ocieplenie grubości 15 cm z wełny mineralnej. W zależności od modelu obiektu oraz kształtu dachu stosujemy blachę na rąbek, pokrycie papą lub membraną PCV.

Skontaktuj się

  Dane kontaktowe

  Lokalizacja działki

  Napisz wiadomość

  Skontaktuj się

   Dane kontaktowe

   Lokalizacja działki

   Napisz wiadomość