Westa Tre Domy modułowe

Inspiracje

O partnerze

Firma WESTA TRE to owoc pasji i zaangażowania w kreację rewolucyjnych rozwiązań budowlanych.Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz montażu domów modułowych. Szczególny nacisk kładziemy na najwyższą jakość i niezawodność produktów. Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów i innowacyjnych, sprawdzonych technologii. Nasze domy wyróżniają się estetycznym wyglądem i służą właścicielom przez długie lata.

Budowa domu może być prostym, łatwym i przyjemnym procesem. Naszym priorytetem jest zapewnienie stabilnych cen, wysokiej jakości i terminowości dostaw, aby Klienci mieli pewność, że podjęli słuszny wybór. W naszej firmie Klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, zapewniając pełne wsparcie na wszystkich etapach realizacji projektu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam również pomóc w kwestiach formalno-prawnych oraz przygotować działkę pod budowę. Kompleksowa oferta sprawia, że inwestorzy mogą spokojnie cieszyć się powstającym domem bez zbędnych formalności i stresów.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu mamy pewność, że nasze domy mają dużo zalet, przekładających się na komfort i bezpieczeństwo użytkowania przez ich mieszkańców.

Oto najistotniejsze z nich:

 • Stabilność i wytrzymałość: konstrukcja z belek dwuteowych Steico Joist charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i stabilnością. Belki dwuteowe są lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe, co pozwala na szybki i łatwy montaż. Dwuteowy kształt belek niweluje występowanie mostków termicznych.
 • Doskonała izolacja termiczna i akustyczna: Ściany zewnętrzne nośne, wykonane z belek dwuteowych w konstrukcji drewnianej szkieletowej, wypełnione wełną drzewną gwarantują doskonałą izolację termiczną i akustyczną, co między innymi przekłada się na niższe koszty utrzymania budynku.
 • Ochrona przed ogniem: domy modułowe WESTA TRE są produkowane z materiałów, które charakteryzują się bardzo dobrą odpornością ogniową. Ściany budowane w systemie Steico posiadają klasyfikację NRO (nie rozprzestrzeniają ognia).
 • Dyfuzja pary wodnej: budynki są projektowane w taki sposób, aby były solidne i mogły oddychać. System otwartych dyfuzyjnie ścian pozwala na naturalną wymianę powietrza, co wpływa na komfort mieszkańców i zapobiega występowaniu szkodliwego dla zdrowia pleśni i grzybów. Zjawisko powstawania punktu rosy może prowadzić do kondensacji pary wodnej wewnątrz ścian. Zewnętrzna warstwa ściany zbudowana z materiałów otwartych dyfuzyjnie pozwala na swobodną migrację pary wodnej i wyeliminowanie tego zjawiska.

Oferujemy domy w różnych rozmiarach i stylach, od kompaktowych po przestronne budynki mieszkalne oraz obiekty usługowe. Gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji, a nasze doświadczenie i pasja pozwolą nam urzeczywistnić Wasze marzenia o własnych czterech kątach.

Projekt ALM łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i wygodę na najwyższym poziomie. Prosta bryła budynku intryguje i zachwyca urokiem w swej klasycznej, a zarazem nowoczesnej formie.

Wnętrze domu zaprojektowano z dużą precyzją, mając na uwadze optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz wygodę mieszkańców. Trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym, spiżarnia, łazienka, pralnia i toaleta tworzą funkcjonalne i przyjazne otoczenie dla każdej osoby ceniącej sobie dużą przestrzeń i intymność.

PARAMETRY TECHNICZNE
Powierzchnia zabudowy: 127,61 m2
Powierzchnia użytkowa: 106,28 m2
Szerokość zabudowy: 9,75m
Długość zabudowy: 14,45m
Wysokość budynku: 5,09m
Ilość kondygnacji: 1
Ilość sypialni: 3

Skontaktuj się

  Dane kontaktowe

  Lokalizacja działki

  Napisz wiadomość

  Skontaktuj się

   Dane kontaktowe

   Lokalizacja działki

   Napisz wiadomość

   Inspiracje