Nowoczesna stodoła

nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA | fot. nowoczesna STODOŁA

Zaprojektowanie Twojej nowoczesnej STODOŁY warto powierzyć Tym, którzy się na tym znają.

zobacz architektów

Dlaczego architekt polecony przez nowoczesną STODOŁĘ? 


nowoczesną STODOŁĄ nazwaliśmy połączenie tradycyjnej architektury z nowoczesnym i ekologicznym myśleniem o budownictwie, dlatego stała się doskonałym wzorcem budownictwa energooszczędnego w Polsce.
Dom stylizowany na nowoczesną STODOŁĘ nawiązuje do archetypu budowli formą wywodzącą się z tradycji lokalnej, złożoną z czterech ścian przykrytych dwuspadowym dachem. Dzięki prostej i przez to zwartej bryle nowoczesna STODOŁA pozwala uzyskać niższe koszty budowy i utrzymania, niż w przypadku domów o tej samej powierzchni ale innym kształcie. Tradycyjna forma jaką naśladuje nowoczesna STODOŁA to ukłon w stronę prostoty, która zawsze pozostaje popularnym trendem. Jest na tyle uniwersalna, że doskonale pasuje do każdego kontekstu, wpisuje się zarówno w przestrzeń zurbanizowaną, podmiejską i wiejską. Można nadać jej charakter dodając okładzinę z lokalnych surowców i materiałów oraz dostosowując kąt dachu do zastanego.
nowoczesna STODOŁA może stać się co raz częstszym widokiem w Polsce. Przemawia za tym wiele czynników, głównie ekonomicznych, gdyż taki dom jest szybki w realizacji i stosunkowo mniej kosztowny oraz pozwala na uzyskanie doskonałych parametrów energooszczędności. Jest to doskonałe rozwiązanie dla inwestorów myślących perspektywicznie czyli dbających o środowisko i własną kieszeń. zobacz architektów

Nasza jakość


Od dłuższego czasu weryfikujemy Architektów, aby znaleźć wyłącznie Tych, którzy myślą i czują podobnie. Dzięki temu stworzyliśmy nieliczną grupę znakomitych pracowni z całej Polski. Profesjonaliści, którzy pomogą Ci w zaprojektowaniu Twojej nowoczesnej STODOŁY.

Warto zaznaczyć, iż nowoczesna STODOŁA uzyskała w Urzędzie Patentowym prawo ochronne dla nazwy, dlatego wspólpracując z naszymi Partnerami, Twój Dom uzyska rekomendację nowoczesnej STODOŁY. zobacz architektów
Nasza jakość

nS | fot. nowoczesna STODOŁA

nS | fot. nowoczesna STODOŁA

Co i jak?

Jeżeli identyfikujesz się z treściami, które prezentujemy, a IDEA nowoczesnej STODOŁY jest Ci bliska, przejrzyj portfolio polecanych przez nas pracowni architektonicznych, a następnie skontaktuj się z wybraną. Polecamy skorzystać ze specjalnego formularza. Pamiętaj, aby przed wysłaniem materiałów, utworzyć własny katalog inspiracji, który pomoże w perfekcyjnym określeniu Twoich marzeń.

Projektowanie Twojej nowoczesnej STODOŁY może okazać się wspaniałą przygodą! zobacz architektów