Nowoczesna stodoła

ARCH.
ARCH. | fot. EXTERIO

Zaprojektowanie Twojej nowoczesnej STODOŁY warto powierzyć Tym, którzy się na tym znają.

zobacz architektów

Dlaczego architekt polecony przez nowoczesną STODOŁĘ? 


nowoczesną STODOŁĄ nazwaliśmy połączenie tradycyjnej architektury z nowoczesnym i ekologicznym myśleniem o budownictwie, dlatego stała się doskonałym wzorcem budownictwa energooszczędnego w Polsce.
Dom stylizowany na nowoczesną STODOŁĘ nawiązuje do archetypu budowli formą wywodzącą się z tradycji lokalnej, złożoną z czterech ścian przykrytych dwuspadowym dachem. Dzięki prostej i przez to zwartej bryle nowoczesna STODOŁA pozwala uzyskać niższe koszty budowy i utrzymania, niż w przypadku domów o tej samej powierzchni ale innym kształcie. Tradycyjna forma jaką naśladuje nowoczesna stodoła to ukłon w stronę prostoty, która zawsze pozostaje popularnym trendem. Jest na tyle uniwersalna, że doskonale pasuje do każdego kontekstu, wpisuje się zarówno w przestrzeń zurbanizowaną, podmiejską i wiejską. Można nadać jej charakter dodając okładzinę z lokalnych surowców i materiałów oraz dostosowując kąt dachu do zastanego.
nowoczesna STODOŁA może stać się co raz częstszym widokiem w Polsce. Przemawia za tym wiele czynników, głównie ekonomicznych, gdyż taki dom jest szybki w realizacji i stosunkowo mniej kosztowny oraz pozwala na uzyskanie doskonałych parametrów energooszczędności. Jest to doskonałe rozwiązanie dla inwestorów myślących perspektywicznie czyli dbających o środowisko i własną kieszeń.

Nasza jakość


Od dłuższego czasu weryfikujemy Architektów, aby znaleźć wyłącznie Tych, którzy myślą i czują podobnie. Dzięki temu stworzyliśmy nieliczną grupę znakomitych pracowni z całej Polski. Profesjonaliści, którzy pomogą Ci w zaprojektowaniu Twojej nowoczesnej STODOŁY.

Warto również zaznaczyć, iż nowoczesna STODOŁA uzyskała w Urzędzie Patentowym prawo ochronne dla nazwy, dlatego wspólpracując z naszymi Partnerami, Twój Dom uzyska rekomendację nowoczesnej STODOŁY.
Nasza jakość

znajdź architekta