Archideo

Inspiracje

O architekcie

Archideo jest autorską pracownią architekta Jana Sabiniarza i Karola Sabiniarza. Pracownia została założona w 1969 roku. Mając za sobą wieloletnie doświadczenie przekonaliśmy się, że zajmowanie się twórczością architektoniczną wymaga nie tylko profesjonalizmu w zakresie wiedzy technicznej, ale także znajomości przyrody, sztuki, ekologii, kultury regionalnej, czy dziedzictwa kulturowego. Staramy się temu sprostać, a dzieje się to w sposób niejako naturalny, bo wynikający z pasji poznawania i tworzenia. Dzięki temu możemy urzeczywistniać marzenia Klientów o tradycyjnych i ekologicznych siedliskach przyjaznych kolejnym pokoleniom i naturze.

Wykonanie idealnej koncepcji projektowej, to dla nas jeden z ważniejszych etapów w trakcie całej drogi jaką przechodzimy razem z Inwestorem. Dopasowanie wnętrza domu do przestrzeni życiowej jakiej oczekują inwestorzy oraz zagospodarowanie terenu działki pod indywidualne potrzeby i wymagania przyszłych mieszkańców, jest kluczem do dobrego projektu. Każda rodzina jest inna, inaczej spędza czas w domu i ogrodzie, a naszym celem jest sprostać ich oczekiwaniom. Dlatego spotkania na działce, długie rozmowy z Inwestorami pozwalają nam na czas tworzenia projektu wczuwać się w ich życie, poznać funkcjonowanie by stworzyć przestrzeń idealną do życia. My, jako doświadczeni architekci, poświęcamy mnóstwo czasu szukając idealnych rozwiązań projektowych, tak by każda zainwestowana w budowę złotówka była tego warta i przynosiła zadowolenie całej rodzinie z nowo wybudowanego domu oraz przestrzeni jakie wspólnie wypracowaliśmy.

NASZE MOTTO:

„Dobrze zaprojektowany dom jest jak dobrze uszyte ubranie. Uwiera, gdy jest za ciasny. Uciążliwy, kiedy jest zbyt duży. Wrażenie przestronności domu nie zawsze zależy od jego wielkości, ale także od sposobu rozumienia jego funkcji i przestrzeni.”

Projekty indywidualne domów i siedlisk wykonane w pracowni Archideo wyróżniają się zastosowaniem tradycyjnych materiałów budowlanych takich jak: kamień, drewno, cegła czy dachy ze strzechy naturalnej. Zwracamy uwagę na każdy detal oraz indywidualne potrzeby inwestorów. Wykonujemy indywidualne projekty architektoniczno – budowlane, adaptacje istniejących budynków, przebudowy, rozbudowy. Oferujemy funkcjonalne i efektowne aranżacje i rozwiązania przestrzeni już na pierwszych szkicach koncepcyjnych, poprzez fazę opracowania wielobranżowej wykonawczej dokumentacji projektowej, kończąc na wygodnym i dopasowanym do potrzeb mieszkańców nowo wybudowanym domu.

Skontaktuj się

  Dane kontaktowe

  Lokalizacja działki

  Napisz wiadomość

  Skontaktuj się

   Dane kontaktowe

   Lokalizacja działki

   Napisz wiadomość

   Inspiracje