nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA

todos.architekci

Skontaktuj się

ul. Sienkiewicza 22/614a,
60-826 Poznań

  Twoje dane kontaktowe:  Lokalizacja działki, koordynaty GPS  Uzyskaj koordynaty GPS  O architekcie

  todos.architekci to zespół projektowy, którego współpraca zawiązała się na bazie wspólnych sukcesów w konkursach architektonicznych w całej Polsce. Współpracę tę uzupełnia doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych biurach projektowych w Europie m.in. w Londynie, Paryżu, Porto.

  Wspólnie zdobyte umiejętności owocują indywidualnym podejściem do każdego powierzonego zadania. Wzajemne dopełnienie w zakresie wiedzy oraz umiejętności pozwala nam tworzyć solidną markę. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i zadowolenie Klienta.

  Proces projektowy oparty jest na szczerej komunikacji z Inwestorem oraz na dokładnej analizie jego potrzeb. Kluczem do stworzenia ponadczasowych i minimalistycznych brył są przemyślane rozwiązania funkcjonalne oraz odpowiednio dobrane materiały wykończeniowe. Estetyczne rozwiązania projektowe podparte są doskonałą znajomością techniki budowlanej. W ten sposób powstają obiekty atrakcyjne i dopasowane do oczekiwań naszych Inwestorów.

  todos.architekci to nie tylko projektowanie. W naszej ofercie znajdują się również zarządzanie i nadzorowanie procesu budowy. Poprzez wybór wykonawców, tworzenie kosztorysów oraz dzięki bieżącej analizie zmian rynkowych zapewniamy Inwestorom spokojne przejście przez cały okres budowy aż do momentu wykończenia „pod klucz”.