nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA

Gotowy projekt Partero 01

Skontaktuj się

ul. Zbożowa 4A, II p
70-653 Szczecin

  Twoje dane kontaktowe:  Lokalizacja działki, koordynaty GPS  Uzyskaj koordynaty GPS  O STODOLE

  Projekt Partero 01 to propozycja domu parterowego o nowoczesnej stylistyce z czytelnym układem funkcjonalnym. Dwie przenikające się bryły w ponadczasowym stylu nowoczesnej STODOŁY.

  Pierwszy segment stanowi serce domu – kuchnia otwarta na przestronny salon z dużymi przeszkleniami oraz jadalnia, gdzie podczas posiłków można cieszyć się widokami na taras i ogród.

  Drugi segment to część prywatna idealnie dopasowana do potrzeb młodej rodziny. Do dyspozycji są trzy przestrzenne sypialnie oraz dwie łazienki. W bryle domu zaplanowano również garaż dwu stanowiskowy oraz zaplecze techniczne. Komunikacja w tym domu ograniczona jest do kompletnego minimum.

  Dominujące materiały na zewnątrz to okładzina drewnopodobna, która otacza cały dom oraz tynk w kolorze białym powyżej linii okien. Projekt umożliwia wprowadzenie zmian i zastosowanie różnych materiałów na elewacji. Mogą to być zarówno cegła klinkierowa typu long, deski drewniane czy elewacyjne spieki kwarcowe.

  Projekt domu Partero 01 charakteryzuje się wyjątkową architekturą w stylu nowoczesnej STODOŁY. Czytelny układ funkcjonalny dopasowano do potrzeb rodziny z dziećmi.

  Powierzchnia użytkowa: 125,53 m2+ garaż 39,02 m2 + kotłownia 3,53 m2
  Powierzchnia zabudowy: 214,70 m2
  Kąt nachylenia dachu: 35 stopni

  Więcej informacji odnośnie projektu znajdziecie na stronie partero.pl

  Szczegóły oferty

  Cena zakupu: Cena promocyjna 4200 brutto
  • Technologia murowana
  • Ławy fundamentowe
  • Wiązary dachowe
  • Dach kryty dachówką
  • Bloczki gazobetonowe
  • Ogrzewanie pompą ciepła