HATTA

Mini domki

O STODOLE

HATTA to drewniana nowoczesna STODOŁA położona ustronnie na 3,500 metrach prywatnego lasu, wśród sosen, z których kilkanaście jest ponad stuletnich oraz wśród krzewów jałowca o właściwościach pro-zdrowotnych. HATTA to wspólna przestrzeń – do spotkań i wypoczynku. To projekt który z założenia ma ewoluować wraz z odwiedzającymi go gośćmi. Powstał na potrzeby właścicieli, stąd ogromna dbałość o każdy detal i komfort w trakcie pobytu w domku.

Jeśli chodzi o sam dom…

W elewacji frontowej znajdują się cztery okna, każde o szerokości 165 cm, co w całości tworzy przeszklenia o długości 660 cm, które możemy dowolnie przysłaniać i odsłaniać dedykowanymi drewnianymi żaluzjami. 35 metrów kwadratowych parteru jest powiększone o antresolę i dwa klimatyczne i zadaszone tarasy – północno-wschodni o powierzchni połowy domku, na którym słońce wita Was o poranku i który daje schronienie w upalne dni oraz mniejszy południowo-zachodni, ten bardziej nasłoneczniony w ciągu dnia, aż do zachodu słońca. W przeciwległych rogach domku na piętrze znajdują się dwa hamaki, gdzie wygodnie można zagłębić się w lekturę, bez względu na pogodę i do tego patrząc w niebo i korony drzew.

W okresie od jesieni do wiosny praktycznie nie ma tu sąsiadów, pojawiają się tu dopiero „letnicy”, a najbliższy sąsiad „całoroczny” jest na ulicy obok, oddalony 200m od HATTY. Dlatego miejsce jest bardzo kameralne. Panuje w nim cisza i spokój, co stwarza idealne warunki do szybkiej regeneracji organizmu i do oderwania się od miejskiego zgiełku.

Atutem HATTY jest szybki dojazd, bo zaledwie 30-45 minut od granicy lub Centrum Warszawy sprawia, ze goście chętnie zostają o 1 dzień dłużej i prosto z HATTY jadą w poniedziałek do pracy, zyskując w ten sposób przedłużony weekend.

Zdjęcia: Agi Sibiga

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 490 zł za dobę

Średnia cena wynajmu 490 zł za dobę za dwie osoby w tygodniu, 590 zł w weekendy.
Sierpień 2023: 550 zł / 650 zł
+ dodatkowa osoba: 50 – 100 zł
+ sprzątanie: 150 – 200 zł
+ dodatkowa opłata za psa: 40 zł za dobę

Święta i długie weekendy mają osobny cennik.
Domek udostępniany jest w blokach czasowych. Nie prowadzimy otwartej rezerwacji całorocznej – traktujemy pobyt w HATTCIE, jako doświadczenie ekskluzywności pełnej spokoju.

Skontaktuj się

Skontaktuj się