Leśna Kąpiel

Mini domki

O STODOLE

Wejdź do lasu. Poruszaj się powoli. Weź głęboki oddech. Uspokój myśli. Poczuj zapach drzew… Leśna Kąpiel to miejsce, które powstało jako odskocznia od miejskiego zgiełku, z potrzeby powrotu do natury. Miejsce, gdzie możesz odpocząć, oderwać się od miejskich trosk i przez chwilę żyć tu i teraz. Na pograniczu Karkonoskiego Parku Narodowego na wysokości 668 m n.p.m. stworzyliśmy dla Ciebie kameralny kompleks przytulnych drewnianych domków oraz luksusowych apartamentów w Karpaczu z wieloma atrakcjami.

Shinrin’yoku, czyli kąpiele leśne

Idea kąpieli leśnych pochodzi z Japonii. Termin shinrin’yoku, oznacza zanurzenie się w leśnej atmosferze, w dosłownym tłumaczeniu, to właśnie kąpiel w lesie. Japończycy odkryli, że relaksacyjne spacery po lesie, odbieranie natury wszystkimi zmysłami przyczynia się do zapobiegania i leczenia chorób cywilizacyjnych. Tworząc Leśną Kąpiel szukaliśmy dla siebie miejsca, gdzie możemy złapać oddech od hałasu i tempa miasta, w którym mieszkamy na codzień. Rozmowy z przyjaciółmi uświadomiły nam, że Leśna Kąpiel potrzebna jest nie tylko nam, a wielu innym ludziom, którzy szukają podobnej odskoczni. To miejsce idealne zarówno dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta w kameralnych przestrzeniach, jak i dla aktywnych. Tych, którzy lubią się wspinać, którzy planują przejść szlakami Karkonoskiego Parku Narodowego, którzy kochają rowery, a nawet dla morsów.

Leśna Kąpiel to 12 apartamentów i 4 domki na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego. Cały nasz obiekt otulony jest lasem. Możesz u nas zażyć ciepłej kąpieli w balii położonej na skraju lasu, seansu w leśnej saunie lub w basenie z widokiem na las w okresie letnim. Możesz napawać się widokiem lasu z jednego z naszych apartamentów, relaksować na wiszącym tarasie w lesie w jednym z naszych domków lub pójść na spacer prosto do lasu. Przyjedź do nas i poczuj terapeutyczną moc kąpieli leśnych.

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 400 zł (cena uzależniona od wyboru obiektu)

Cena wynajmu różni się w zależności od wynajmowanego obiektu – apartamentu lub domku. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem Leśnej Kąpieli na stronie obiektu.

Udogodnienia:

  • ręczniki oraz szlafroki,
  • śniadanie w formie szwedzkiego stołu,
  • wszystkie domki posiadają prywatną saunę infrared, 6 z 12 apartamentów posiada również prywatną saunę infrared, dodatkowo 4 z 6 posiadają wanny z hydromasażem,
  • nielimitowany darmowy dostęp do wewnętrznej strefy wellness (basen oraz sauna parowa) – w sezonie letnim również basen zewnętrzny,
  • tyrolka dla dzieci z domkiem na drzewie, trampolina, wewnętrzna bawialnia,
  • miejsce do grillowania (z pomocą przy rozpaleniu).

Atrakcje dodatkowo płatne:

  • seans w gorącej bali w lesie,
  • seans w saunie fińskiej z przeszkleniem bezpośrednio na las + balia schładzająca,
  • wypożyczalnia rowerów elektrycznych.

Skontaktuj się

Skontaktuj się