Brzozówka – Mały dom

Mini domki

O STODOLE

Mała Brzozówka – to jedno z tych miejsc, w których slow life pachnie świeżo zmieloną kawą, smakuje jajecznicą od szczęśliwych kurek i odmierzany jest nie wskazówkami zegara a prostymi chwilami, określanymi szczęściem. Te niespieszne śniadania celebrowane w łóżku, przy stole lub na tarasie, któż z nas ich nie uwielbia,  łyki kawy sączonej pomiędzy kolejną kartką książki (o biblioteczkę także zadbaliśmy), gapienie się w niebo, rozmowy o tym, na co w biegu często nie znajduje się czasu.

Atmosfera

Wiejska sielskość spotyka tu Śródziemnomorze. Minimalistyczna bryła z ogromnym przeszkleniem w salonie , które zaprasza do środka dużą dawkę naturalnego światła i sielski krajobraz. Tu bowiem przyroda jest na wyciągnięcie ręki.  Tu wszystko jest harmonią. Tu wszystko jest przemyślane i dopracowane.  Dużo światła, ciepłe kolory, neutralne tony, naturalne wykończenia, drewno, wiklina i rafia to hasła przewodnie tego projektu. Dom pośrodku niczego, z dala od miejskiego zgiełku czy turystycznych atrakcji. Nie ma tu niczego, prócz wysokich traw, natury i dużej liczby jezior. To miejsce, w którym nie ma bodźców, hałasu i pośpiechu.

Do relaksu i odpoczynku podchodzimy na poważnie, tak samo jak do goszczenia pośrodku niczego i dobrej kawy. Inspirowaliśmy się miejscami, z których nie chce się wyjeżdżać i właśnie takie domy stworzyliśmy w sercu Puszczy Noteckiej. Przetestowaliśmy na sobie, na dzieciakach, rodzinie i przyjaciołach, że tu odpoczywa się bez zegarka w ręku, za to z koszykiem na grzyby i dobrą książką. Są rozmowy przy kominku o rzeczach mało istotnych, jest śpiew ptaków, szum złotych zbóż, stukot dzięciołów i ten zapach. Tak, mamy na myśli zapach lasu. Można tu spędzić całe lato, jesień, wiosnę. Dookoła pole, łąka, las i tak wkoło Macieju. Tutaj czas stoi w miejscu, idealne zatem miejsce dla tych, którzy żyją zdecydowanie za szybko, dla tych którzy chcą się oderwać od codzienności. Gwarantujemy radosne poranki z dźwiękami wsi, zioła z ogródka, domowe konfitury, nalewki własnej produkcji, niespotykaną nudę i dom na wyłączność. Aktywny wypoczynek na kajaku, czy rowerze, leniwe polegiwanie na hamaku z filiżanką herbaty, aż wreszcie ciche wieczory pod wielkim wozem, czy z kąpielami w balii.

Dom

W domu znajdują się trzy sypialnie (jedna z nich na antresoli, prowadzi do niej drabinka), przestrzeń otwarta – część wypoczynkowa z jadalnią i kuchnią oraz łazienka z prysznicem. Na zewnątrz znajduje się sauna opalana drewnem – przestrzenna, z przeszkleniami- zbudowana w sposób, którego w Polsce wciąż się unika, a który jest powszechny w Skandynawii. Dzięki nim rozpływacie się w wysokich temperaturach z widokiem na łąki i lasy.  Jest też bania opalana drewnem – wieczory w gorącej wodzie, pod niebem pełnym gwiazd, z ogniem w palenisku obok. Kuchnia jest bardzo dobrze wyposażona. Lodówka, piekarnik, płyta Smeg, czajnik elektryczny, ekspres ciśnieniowy i wszystko to, co potrzebne by wyczarować smaczne posiłki. O piękno w kuchni także zadbaliśmy. Nie ma tu przypadkowości. Brzozówka jest miejscem  przyjaznym zwierzętom. Można zabrać ze sobą psiaka lub kota. Warunki na spacery idealne. Obowiązują dodatkowe opłaty za zwierzaka.

Sposób w jaki przygotowujemy przestrzeń, na jakie rozwiązania stawiamy – wszystko to robimy prosto z serca. Brzozówka to nasz ukochany projekt , w którym lokujemy dużo siły, zaangażowania i czułości. Nie bawimy się w półśrodki, stawiamy na funkcjonalne rozwiązania, ale z dizajnerskim sznytem.

Szczegóły oferty

Cena wynajęcia: od 600zł za dobę

Dom na wyłączność dla 4-6 osób.
Akceptujemy zwierzęta, jednak teren jest nieogrodzony.

Udogodnienia:

  • komplet ręczników, suszarka do włosów,
  • w pełni wyposażona kuchnia, podstawowe przyprawy,
  • drewno do kominka i paleniska,
  • koszyczek lokalnych smakołyków na powitanie (w środku m.in. miód, jaja, nalewka, kawa itp.)
  • balia za dodatkową opłatą.

Skontaktuj się

Skontaktuj się