Mała Ziemia

  Skontaktuj się

  O STODOLE

  Jesteśmy Monia i Michał – instruktorka jogi i autor książek. Podczas pandemii, przez rok podróżowaliśmy naszym zabytkowym vanem po południu Europy, aby wrócić do Polski i zbudować wymarzony podczas tułaczki dom. Tak powstał nasz całoroczny domek – Mała Ziemia. Jest stworzona idealnie dla Ciebie, ponieważ stworzyliśmy ją też jako doskonałe miejsce dla nas.

  Przy tworzeniu domku, design był dla nas najważniejszy. Meble i akcesoria staraliśmy się dobrać tak, aby były to rzeczy nietuzinkowe, aby samo spojrzenie na nie sprawiało przyjemność, a ich użytkowanie było dobrym uczuciem. Pragnęliśmy, aby domek był piękny, ale też dobrze zaplanowany. Jest mały i skromny, ale na pewno odetchniesz tu przestrzenią i poczujesz harmonię. Rok życia w kamperze nauczył nas minimalizmu i uświadomił, że wielu z rzeczy, które na co dzień nas otaczają, tak naprawdę nie potrzebujemy. Dlatego ograniczyliśmy ilość przedmiotów do minimum. Zostało tylko to, co niezbędne. Same najfajniejsze rzeczy!

  Domek oddycha kreatywnością. Śliczne i wciągające albumy zabiorą cię w podróż po którymś z nieszablonowych tematów. Natomiast zajmujące gry i nietypowe akcesoria, rozbudzą w Tobie dziecięcą ciekawość. Cenimy sobie także spokój i to nie tylko ten dookoła nas. Spokój ducha i spojrzenie w głąb siebie są dla nas równie ważne. Dlatego stworzyliśmy dla ciebie selekcję przedmiotów, które pomogą ci w medytacji, jodze lub po prostu w zastanowieniu się nad tym kim i czym jesteś. W naszej skromnej kuchni znajdziesz kuchenkę i lodówkę. Oprócz tego przelewowy ekspres do kawy, dobrą kawę do niego i kilka niezbędnych naczyń i przedmiotów. Na zewnątrz jest mały piecyk do pizzy (uprzedź nas, jeśli chcesz z niego skorzystać). Zapasy zrobisz w sąsiednim sklepiku albo wyskoczysz do restauracji lub na pizzę.

  Nasz teren to nieogrodzone dwa hektary łąk, oddalone od sąsiadów. Okolica z pewnością Cię zadziwi. Są tu nieskończone lasy Kampinoskiego Parku Narodowego, malownicza rzeka i długie łąki i pola. Łatwo dostrzec tu sarnę, a czasem lisa i łosia. Jeśli będziesz chciał więcej, wyskocz na konia do pobliskiej stajni lub wypożycz kajaki. Ale możesz też po prostu zostać na naszej ziemi, odpocząć w saunie lub hamaku i z lornetką obserwować ptaki. Domek jest dosyć mały i zaprojektowaliśmy go dla 2 osób. Jednak, jeśli bardzo Wam na tym zależy, możecie zabrać tu swoich znajomych, będą mogli spać na wygodnej rozkładanej sofie 140 cm. Tylko pamiętajcie, że może być wtedy nieco ciaśniej! : ) Domek jest całoroczny. W gorące letnie dni ochłodzi was klimatyzacja, a w lato ogrzeje ekologiczna pompa ciepła. Także o temperaturę się nie martwcie! Mamy w domku WiFi. Chcieliśmy stworzyć miejsce bez Internetu, ale wiele osób dopytuje kierując się potrzebą pracy, więc się ugięliśmy. : ) Co prawda działa średnio ze względu na odległość od nadajnika, ale na maile można śmiało odpowiadać!

  Szczegóły oferty

  Cena wynajęcia: od 390 zł za dobę

  Sezon niski: w tygodniu 390 zł, w weekend 490 zł.
  Sezon średni (01.03 – 10.06; 11.09 – 30.10): w tygodniu 490 zł, w weekend 590 zł.
  Sezon wysoki (11.06 – 10.09): w tygodniu 490 zł, w weekend 690 zł.
  Święta: wyceniamy indywidualnie.
  Sauna: + 90 zł za cały pobyt.

  Ilość osób: 2-4 (domek jest zaprojektowany dla 2 osób, ale jeśli bardzo Wam zależy, możecie przyjechać we czwórkę i spać na rozkładanej sofie).
  W weekend minimalna długość pobytu to 2 doby (piątek+sobota).
  Zapraszamy ze zwierzętami!
  Zapraszamy bez dzieci, odpocznijcie od nich : )
  W ciepłe miesiące do Waszej dyspozycji jest zewnętrzny piec do pizzy.

  Skontaktuj się